تست همراه اول

سرویس خبر
2 اسفند 1394 ساعت 12:30
0 نظر

 

ولوو سوئیچ خودرو را با اپلیکیشن جایگزین خواهد کرد

ولوو می خواهد ضریب نفوذ گوشی موبایل را در زندگی شما بیشتر از قبل بالا ببرد و اینبار خودروهای شما را هدف گرفته است.

گوشی‌های موبایل هر روز در زندگی روزمره ما بیشتر و بیشتر وارد می‌شوند؛ امروز به جایی رسیدیم که این محصولات کوچک جای خود را در خودروهایی که سوار می‌شویم نیز باز کرده‌اند. ما از گوشی‌های خود برای مسیریابی در رانندگی و یا اتصال از طریق بلوتوث استفاده می‌کنیم؛ اما اگر ولوو راه خود را به این صورت ادامه دهد شاهد نفوذ بیشتر این محصول در خودروهای سواری خواهیم بود. ولوو قصد دارد گوشی موبایل را جایگزین سوئیچ ماشین شما کند.

ولوو می‌خواهد سوئیچ‌های فیزیکی را توسط یک اپلیکیشن مجهز به سوئیچ دیجیتالی جایگزین کند. این سوئیچ تمام کارهایی که یک سوئیچ فیزیکی انجام می‌دهد را بر عهده خواهد گرفت. توسط آن خواهید توانست درب‌های ماشین را باز کنید، صندوق عقب را باز کنید و موتور را روشن کنید. همچنین امکان تعریف چند سوئیچ برای چند ماشین در این اپلیکیشن وجود خواهد داشت.

نگاه ولوو در این زمینه فراتر از استفاده‌های شخصی است. اگر این روش درست پیش برود می‌تواند اجاره کردن ماشین را ساده‌تر کند و شاید لازم نباشد برای اجاره کردن یک ماشین ولوو نیاز باشد تا مراکز اجاره کردن ماشین بروید و در یک پارکینگ در شهر بتوانید با این اپلیکیشن یک ماشین ولوو را که برای همین امر بهینه شده استفاده کنید. (مانند اینکار در حال حاضر در کشور آلمان و با استفاده از یک اپلیکیشن در حال انجام است و هر کسی می‌تواند در هر جایی خودرویی را برای اجاره پیدا کند.)

ولوو وعده داده که اگر کسی سوئیچ فیزیکی هم لازم داشته باشد می‌تواند از کمپانی بخواهد تا ماشین خود را با سوئیچ فیزیکی تحویل بگیرد؛ این طرح هنوز در سطح آزمایشی قرار دارد و از بهار امسال در فرودگاه سوئد به‌صورت آزمایشی شروع خواهد شد.

ولوو می‌گوید که این اپلیکیشن از بلوتوث برای ارتباط برقرار کردن استفاده خواهد کرد و چیز بیشتری  دیگری از این تکنولوژی ارائه نکرده است.

قرار است این تکنولوژی در نمایشگاه MWC بارسلون ارائه شود. پوشش خبری MWC 2016 را می‌توانید در صفحه اختصاصی اخبار نمایشگاه MWC 2016 در وب‌سایت جی‌اس‌ام مشاهده کنید.

 


   2 اسفند 1394
1566 بازدید
0 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری