تست همراه اول

سرویس خبر
28 بهمن 1394 ساعت 11:46
7 نظر

 

کاربران ایکس باکس از کاربران پلی استیشن پولدارترند؟!

آخرین گزارش مالی شرکت Ubisoft نشان می‌دهد کاربران ایکس باکس وان، با اینکه تعداد کمتری نسبت به کاربران پلی استیشن 4 دارند، پول بیشتری برای خرید بازی خرج می‌کنند.

همان‌طور که می‌دانید، پلی استیشن 4 هم‌اکنون بیشترین فروش را بین کنسول‌های هم‌نسل خود دارد. چهارمین نسل کنسول بازی پلی‌استیشن سونی با فروش 36 میلیون دستگاه رتبه اول را در اختیار دارد و پس از آن کنسول ایکس‌باکس وان مایکروسافت با فروش 19 میلیون دستگاه، با اختلاف زیاد، دوم است.
اگر فکر می‌کنید کمتر بودن فروش Xbox One پول خوبی نصیب بازی‌سازها نمی‌کند، سخت در اشتباهید! چون آخرین گزارش مالی شرکت Ubisoft این‌طور نشان می‌دهد که این شرکت از دارندگان ایکس‌باکس وان پول بیشتری نسبت به دارندگان پلی‌استیشن 4 درمی‌آورد.

 

 

در سال گذشته هر یک از دارندگان Xbox One به‌طور متوسط 1.25 دلار برای خرید بازی‌های یوبی‌سافت پرداخته است، در صورتی که دارندگان PlayStation 4 نفری 1 دلار خرج خرید بازی‌های این شرکت کرده‌اند. البته گزارش‌های قبلی یوبی‌سافت نشان می‌دهد این شرکت فرانسوی درمجموع از فروش بازی‌های پلی‌استیشن 4 درآمد بیشتری به دست آورده است و سهم بیشتری از بازی‌های این کنسول را در اختیار دارد. پس چطور دارندگان کنسول مایکروسافت سودآورتر بوده‌اند؟
به نظر می‌رسد Ubisoft آمار خود را از طریق تقسیم درآمد حاصل از فروش بازی‌ها بر تعداد کل گیمرها به دست آورده و مشخص شده اگرچه تعداد دارندگان پلی‌استیشن بیشتر است، ایکس‌باکس‌دارها پول بیشتری برای خرید بازی خرج می‌کنند.  28 بهمن 1394
3701 بازدید
7 نظر
5.00
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری