تست همراه اول

سرویس خبر
24 بهمن 1394 ساعت 16:25
29 نظر

 

کشف یک باگ امنیتی در اسکنر اثر انگشت LG V10

به تازگی باگی در گوشی ال جی وی 10 کشف شده است که از طریق آن می‌توان بدون نیاز به وارد کردن کد امنیتی، اثر انگشت خود را در گوشی ذخیره کرد.

حسگر اثر انگشت یکی از بهترین راه‌ها برای امن نگه داشتن گوشی‌های هوشمند است، ویژگی که در دو سال گذشته بسیاری از پرچمداران به آن مجهز شده‌اند و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری، اپلیکیشن‌های خود را با آن سازگار نموده‌اند.
از آنجا که اثر انگشت شما، منحصر به فرد است، در نتیجه کسی به جز خود شما قادر به باز کردن گوشی نخواهد بود. اما اگر فرد دیگری بتواند اثر انگشت خود را به گوشی اضافه کند، آن وقت است که سد امنیتی شما خواهد شکست.

 

 

به تازگی باگی در اسکنر اثر انگشت گوشی LG V10 پیدا شده، که از طریق آن می‌توان کد امنیتی گوشی را دور زد و اثر انگشت خود را در این گوشی ذخیره نمود. به طور معمول برای اضافه کردن یک اثر انگشت جدید، نیاز به وارد کردن رمز امنیتی است اما اگر روی گوشی V10 خود از لانچری مثل Nova Launcher استفاده کرده باشید و آن را موقتا به فرد دیگری قرض دهید، آن شخص می‌تواند با استفاده از میانبرهای نرم‌افزاری، درخواست رمز امنیتی را دور زده و اثر انگشت خود را در گوشی ذخیره کند.
پس اگر از گوشی LG V10 استفاده می‌کنید، بهتر است تا زمان برطرف شدن این مشکل، لانچرهای متفرقه را کنار گذاشته و یا گوشی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

   24 بهمن 1394
12228 بازدید
29 نظر
3.80
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری