تست همراه اول

سرویس خبر
19 بهمن 1394 ساعت 11:09
11 نظر

مشخصات آیفون 7 اپل

آیفون 7 چه تغییراتی نسبت به نسل قبلی آیفون دارد؟

هرچند تا رونمایی رسمی از iPhone 7 مدت زیادی باقی مانده، ویژگی‌های بسیاری از این گوشی فاش شده است.

رندرهای به‌دست‌آمده از آیفون جدید اپل، آیفون 7، ویژگی‌های جدیدی را فاش کرده است که این دیوایس از آنها بهره می‌برد. به نظر می‌رسد این بار اپل سراغ  تغییراتی گسترده نسبت به سری s، که سال گذشته روانه بازار کرد، رفته است.

در میان تغییراتی که در رندرها لیست شده استفاده از نمایشگر سوپر آمولد نیز به چشم می‌خورد. اگر این گفته درست باشد، اپل همه را غافلگیر خواهد کرد، زیرا انتظار نمی‌رفت این شرکت تا پیش از 2018 اقدام به استفاده از نمایشگرهایی از این نوع کند. تحلیلگر موسسه امنیتی KGI نیز پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود اپل تا سال 2019 سراغ نمایشگرهای سوپر آمولد نخواهد رفت.

تغییر دیگر آیفون 7 مربوط به بدنه پشتی سرامیکی و حذف خط آنتن است. همان‌طور که می‌دانید، گزارش دیگری نیز قبلا از حذف خط آنتن در آیفون 7 خبر داده بود. در رندرهای نمایش‌داده‌شده جک 3.5 میلی‌متری آیفون نیز حذف شده است؛ چیزی که قبلا صحبتش به میان آمده بود. گفته می‌شود تاچ آی‌دی اپل نیز بهبودهایی داشته و سریع‌تر شده است. تغییرات دیگر مربوط است به لمس سه‌بعدی و گوشی نیز فریم فلزی جدیدی پیدا کرده.

دوربین پشت آیفون 7، همچون نسل قبلی این دیوایس، 12 مگاپیکسلی باقی مانده است و به‌لطف فناوری شارژ سریع باتری این گوشی سریع‌تر شارژ می‌شود. به نظر می‌رسد آیفون جدید اپل ضدآب نیز خواهد بود.

دقت داشته باشید که این رندرها برای نمایش ویژگی‌های آیفون‌های جدید است؛ یعنی آن دسته از ویژگی‌هایی که در شایعات نیز گفته شده و به همین دلیل ممکن است آیفون جدید کاملا شبیه این رندرها نباشد. حدود 7 ماه تا رونمایی آیفون جدید باقی مانده است و هنوز نمی‌توان در این مورد با قطعیت صحبت کرد. البته فراموش نکنید عکس‌های واقعی آیفون 6 هم حدود یک ماه پیش از رونمایی رسمی این دستگاه فاش شده بود.

   19 بهمن 1394
11 نظر
4.20
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری