تست همراه اول

سرویس خبر
14 بهمن 1394 ساعت 16:27
13 نظر

 

نمونه‌های دوربین دوگانه آیفون 7 پلاس در دست اپل

آیفون‌ها همیشه پرسروصدا بوده‌اند. با اینکه هنوز زمان زیادی تا معرفی نسل بعد آیفون مانده است، خبرهای متعددی در مورد iPhone 7 شنیده می‌شود. گویا قصد اپل برای تعبیه دوربین دوگانه در آیفون‌ 7 پلاس جدی است.

 

براساس خبری که اخیرا وب‌سایت DigiTimes منتشر کرده است، شرکت Largan Technology و سایر شرکت‌های سازنده لنز دوربین در ژاپن و چین نمونه‌هایی از دوربین دوگانه برای اپل ارسال کرده‌اند تا آنها را تست کند. در چند ماه اخیر شایعاتی به گوش رسیده است مبنی بر این که اپل قصد دارد در حداقل یکی از دو مدل آیفون 7 از دوربین دوگانه استفاده کند.

این منبع همچنین ادعا کرده از آنجا که شرکت لارجن تکنولوژی اکنون بیش از 60 درصد لنزهای مورد استفاده اپل را تامین می‌کند، این شرکت برای متنوع کردن تامین‌کنندگانش به دنبال همکاری با سایر شرکت‌هاست.

این اولین بار نیست که می‌شنویم اپل قصد دارد برای آیفون‌هایش دوربین دوگانه تعبیه کند. براساس این اخبار، اپل قصد دارد در آیفون 7 پلاس از دوربین دوگانه استفاده کند. این در حالی است که احتمالا آیفون 7 تنها با یک دوربین عرضه می‌شود که آن هم به‌دلیل فضای کمتر آیفون 7 برای سخت‌افزار نسبت به آیفون 7 پلاس است.

پیش از این نیز شاهد دوربین دوگانه در دنیای گوشی‌های اندرویدی بوده‌ایم که البته موفقیت چندانی در جلب نظر مشتریان نداشته‌اند. برای مثال، اچ‌تی‌سی در One M8 از دوربین دوگانه استفاده کرد که سنسور دوم این گوشی امکان تغییر فوکوس تصویر پس از ثبت آن را به کاربر می‌داد.

باید منتظر ماند و دید اپل به چه نحوی دوربین دوگانه را به آیفون خواهد آورد و تا چه میزان در بهبود هرچه بیشتر تصاویر گرفته‌شده با این گوشی موفق خواهد بود. نظر شما در این زمینه چیست؟  14 بهمن 1394
13 نظر
3.41
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری