تست همراه اول

سرویس خبر
11 بهمن 1394 ساعت 12:52
16 نظر

 

سیم کارت 4G همراه اول هم‌اکنون در سراسر کشور عرضه می‌شود

اگر از مشترکین همراه اول هستید هم‌اکنون می‌توانید با تعویض سیم کارت خود به USIM از شبکه نسل چهارم همراه اول و اینترنت پرسرعت 4G/LTE بهره‌مند شوید.

با راه‌اندازی شبکه نسل ۴ همراه اول در بهار ۱۳۹۴، مشترکین تلفن همراه و کاربران خدمات باند پهن همراه اول این امکان را دارند تا از اینترنت نوترینو نسل چهارم (شبکه LTE) و سرعت بالای این سرویس تا حداکثر ۱۵۰ مگابیت در ثانیه بهره ‌مند شوند.

با استفاده از این سرویس امکان دریافت و مشاهده فایل‌های ویدئویی با کیفیت HD، بازی­های آنلاین بدون تاخیر زمانی، استفاده همزمان برای چند کاربر بدون کاهش کیفیت خدمات، استفاده از برنامه‌های کاربردی و محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق العاده فراهم می‌شود. همچنین با استفاده از مودم های نسل چهارم تعداد افراد بیشتری می توانند از یک سرویس اینترنت استفاده کنند.

همراه اول اوایل سال جاری به‌صورت آزمایشی سیم‌کارت‌های 4G خود معروف به USIM را در فروشگاه مرکزی خود واقع در تهران عرضه کرد و حالا بعد از گذشت چند ماه عرضه عمومی این سیم‌کارت‌ها آغاز شده است. مشترکین همراه اول می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای همراه اول، مراکز تلفن ثابت و دفاتر منتخب در سرتاسر ایران اقدام به خرید سیم‌کارت USIM کنند. هزینه تعویض سیم‌کارت به USIM ده هزار تومان است که برای مشترکین دائمی مبلغ آن روی قبض محاسبه می‌شود و برای مشترکین اعتباری از شارژ سیم‌کارت آنها کسر خواهد شد. 

 

 

هم‌اکنون در سطح شهر تهران در مناطق متعددی امکان استفاده از شبکه LTE همراه اول وجود دارد و میزان پوشش این شبکه با سرعت در حال گسترش است. 

برای بهره‌‌مندی از اینترنت LTE لازم است:

  •  تلفن همراه شما قابلیت استفاده از شبکه 4G را داشته باشد. جهت اطمینان از این مسئله می توانید به راهنمای تلفن همراه خود و یا تنظیمات شبکه آن مراجعه نمایید.
  •  سیم‌کارت نسل چهارم (USIM) را تهیه و جایگزین سیم‌کارت قبلی خود کنید.
  •  یکی از بسته های آلفا+ را خریداری نمایید.
  •  در محدوده پوشش شبکه 4G قرار بگیرید.
  •  شبکه LTE را در تنظیمات گوشی خود فعال کنید.

لازم به ذکر است سیم‌کارت‌های USIM همراه اول از نسل‌های دوم و سوم شبکه مخابراتی یعنی 2G و 3G نیز پشتیبانی می‌کنند.   11 بهمن 1394
16 نظر
3.86
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری