تست همراه اول

سرویس خبر
8 بهمن 1394 ساعت 16:16
10 نظر

 

اچ تی سی در حال آماده‌سازی One M10 Perfume است

به نظر می‌رسد HTC حاضر به دست کشیدن از ظاهر کپی آیفون نیست و پرچمدار بعدی‌اش، یعنی One M10، را هم مشابه A9 عرضه خواهد کرد.

چند روز پیش لو رفت که اچ‌تی‌سی قصد دارد ساعت هوشمندی به نام HTC One Watch را با اسم رمز Halfbeak عرضه کند و حالا خبرها از وجود پرچم‌دار جدیدش، یعنی One M10، با اسم رمز Perfume حکایت می‌کند.

هنوز خبر چندان موثقی از سخت‌افزارهای استفاده‌شده در این محصول منتشر نشده، ولی خبرها حاکی است M10 را نخست اپراتور مخابراتی AT&T عرضه خواهد کرد. از سوی دیگر گفته شده که این محصول شباهت بسیاری به One A9 دارد.

اما چه شباهتی؟ این‌طور که به نظر می‌رسد، این تشابه هم در نرم‌افزار و هم در سخت‌افزار و حتی در ظاهر خواهد بود. اچ‌تی‌سی تصمیم گرفته برای مدتی زبان طراحی جدیدی تجربه کند. اینکه تایوانی‌ها از بدنه یک‌پارچه آلومینیومی، لبه‌های تیز و ظاهر قدیمی محصولات سری M دست کشیده‌‌اند نکته‌ای است که جای سوال بسیار دارد.

البته این نکته هم حائز اهمیت است که اگر شما از A9 خوشتان آمده، حتما M10 را نیز دوست خواهید داشت. اما به هر شکل ما در این محصول هم آیفون را خواهیم دید که اندروید روی آن اجرا شده است.

درنهایت تنها کاری که در حال حاضر از ما برمی‌آید صبر و انتظار برای خبرها و شایعات بیشتر در رابطه با این محصول مرموز است. به نظر شما HTC One M10 Perfume با ظاهر A9 موفق خواهد شد؟  8 بهمن 1394
10 نظر
3.18
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری