سرویس خبر
30 دی 1394 ساعت 20:30
5 نظر

 

منتخبی از کلکسیون 10 - ویژه نامه فراری را در اپلیکیشن کالایاب دریافت کنید

دهمین شماره مجله کلکسیون که مربوط به برند فراری است در آستانه چاپ قرار گرفته اما شما می‌توانید یک نسخه از صفحات منتخب این ویژه‌نامه را هم‌اکنون از طریق اپلیکیشن کالایاب جی‌اس‌ام دریافت کنید

مجله کلکسیون به دهمین شماره خود رسیده است. با توجه به محوریت بررسی خودروهای برتر در مجله کلکسیون، بهترین نمونه آن­ها یعنی فراری را انتخاب کردیم تا با خواندن سرگذشت این برند خوشنام با مسیری که برای رسیدن به موفقیت باید پیمود آشنا شوید. سال‌ها است که در صنعت خودرو نام خودروساز ایتالیایی فراری می‌درخشد. در مجله پیش رو علاوه‌بر تاریخچه شرکت فراری، در 3 بخش کلی سبک زندگی، خودروهای خیابانی و مسابقات این مسیر پرپیچ وخم را پیموده‌ایم.

در این ویژه نامه

  • با تاریخچه فراری آشنا شوید
  • بازدیدی از کارخانه فراری و فروشگاه‌های آن در سراسر دنیا داشته باشید
  • سرگذشت چهره‌های تاریخ‌ساز فراری را مرور کنید
  • و اطلاعات کاملی را از مشخصات و ویژگی‌های خودروهای فراری بدست آورید

خرسندیم که به اطلاع برسانیم هم‌اکنون ۴۵ صفحه منتخب از این ویژه‌نامه، پیش از انتشار و به‌صورت رایگان در اپلیکیشن کالایاب جی‌اس‌ام در دسترس شما است. اپلیکیشن رایگان کالایاب جی‌اس‌ام را از کافه بازار نصب کنید و ۴۵ صفحه از این ویژه‌نامه را روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود مشاهده کنید.

 

 

نسخه چاپی ویژه‌نامه فراری از مجله کالایاب در هفته‌های آینده از طریق کیوسک‌های مطبوعاتی سراسر کشور به فروش خواهد رسید. همچنین می‌توانید این ویژه‌نامه را از طریق شماره تلفن ۲۵۷۴۲-۰۲۱ پیش‌خرید کنید. 

   30 دی 1394
5 نظر
5.00
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری