تست همراه اول

سرویس خبر
28 دی 1394 ساعت 11:20
5 نظر

 

اپل تمام ایستگاه‌های رادیویی را، به‌جز Beats 1، پولی می‌کند

در چند روز آینده برای دسترسی به ایستگاه‌های رادیویی رایگان آیتونز به حساب کاربری و اشتراک اپل موزیک نیاز خواهید داشت و تنها ایستگاه رادیویی رایگان Beats 1 خواهد بود.

 

اگر از کاربران اپل موزیک باشید، حتما نام Beats 1 به گوشتان خورده است. بیتز 1 نام ایستگاهی رادیویی است که اپل همزمان با معرفی اپل موزیک راه‌اندازی کرد و مانند رادیوی اختصاصی با مجریان معروف در شهرهای مختلف به صورت 24 ساعته و به‌رایگان به پخش برنامه‌های رادیویی می‌پردازد. حال اپل قصد دارد با حذف سایر ایستگاه‌های رادیویی از آیتونز توجه کاربران را به Beats 1 بیشتر جلب کند.

از تاریخ 29 ژانویه (9 بهمن) برای گوش دادن به تمام ایستگاه‌های رادیویی رایگان (مانند ایستگاه‌های رادیویی Chill یا House)، که با پشتیبانی از تبلیغات به کار خود ادامه می‌دادند، به اشتراک اپل موزیک نیاز دارید و تنها ایستگاه رایگان Beats 1 خواهد بود.

اخیرا خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه این شرکت با ثبت برند‌هایی مشابه Beats 1 قصد دارد ایستگاه‌های رادیویی مشابه افتتاح کند و به گونه‌ای این برند قرار است معرف و هدایت‌کننده مردم به اپل موزیک باشد.

اگر هنوز از حساب سه‌ماهه رایگان اپل موزیک خود استفاده نکرده‌اید، جای نگرانی نیست، چون با آن حساب 3 ماهه نیز می‌توانید به کانال‌های رادیویی دسترسی داشته باشید.



  28 دی 1394
1694 بازدید
5 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری