تست همراه اول

سرویس خبر
27 دی 1394 ساعت 18:10
9 نظر

باتری آیفون شما چند چنده؟

راه حل مشکل نمایش اشتباه درصد باتری آیفون 6اس

اخیرا از کاربران iPhone 6s درباره نمایش اشتباه درصد باتری شکایاتی به گوش می‌رسید و حالا اپل رسما به این گله‌ها پاسخ داده است.

چندی پیش عده‌ای از کاربران آیفون‌های جدید اپل، یعنی ۶اس و ۶اس پلاس، در وب‌سایت این شرکت و سایر صفحات اینترنتی شکایاتی طرح کردند. طبق گفته آنها درصد باقیمانده باتری، که همیشه بالای صفحه نمایش دیده می‌شود، به‌اشتباه به کاربر نشان داده می‌شود. 

گویا این اتفاق زمانی می‌افتد که کاربران تغییراتی در تنظیمات ساعت آیفون خود ایجاد کرده‌اند؛ به‌طور مثال، آن را از حالت تنظیم خودکار درآورده و به‌صورت دستی تنظیمش کرده‌اند. همچنین هنگامی که منطقه زمانی کاربران در مسافرت تغییر می‌کند، این باگ رخ می‌دهد و آیفون آنها دیگر علاقه‌ای ندارد وضعیت اعلام باتری باقیمانده را به‌روز کند!

 

 

اپل رسما وجود این مشکل نرم‌افزاری را تایید کرده و قرار است در نسخه بعدی آی‌او‌اس برطرفش کند؛ یعنی ورژن ۹.۲.۱، که با توجه به منتشر شدن اولین نسخه آزمایشی ۹.۳، پیش‌بینی می‌شود یکی-دو هفته دیگر در دسترس کاربران قرار گیرد.

علاوه بر این، راه‌حلی موقتی نیز در این رابطه در اختیار کاربران خود قرار داده تا بدون مشکل به کار کردن با آیفونشان ادامه دهند.

اگر شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید، مراحل زیر را برای برطرف کردن آن دنبال کنید:

  • آیفون خود را کاملا خاموش و دوباره روشن کنید.
  • در بخش تنظیمات آیفون خود به این آدرس بروید: Settings > General > Date & Time و گزینه Set Automatically را روشن کنید.

در این ویدئو که برایتان آماده کردیم مراحل فوق نشان داده شده است:  27 دی 1394
9 نظر
4.00
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری