تست همراه اول

سرویس خبر
21 دی 1394 ساعت 17:03
28 نظر

 

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: Plus Messenger

در بررسی اپ این هفته سراغ تلگرام می‌رویم. ببخشید؛ تلگرام نه! این اپلیکیشن با این که تلگرام است، تلگرام نیست! با ما همراه باشید تا با پیام‌رسان Plus Messenger آشنا شویم.

 

تلگرام پیام‌رسان محبوبی است که تقریبا همه در ایران از آن استفاده می‌کنند. این سرویس پیام‌رسان به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد با استفاده از API اپلیکیشن‌هایی روی بستر سرویس‌ تلگرام ایجاد کنند. یکی از بهترین اپ‌هایی که با استفاده از API تلگرام در ایران ساخته شده پیام‌رسان Plus Messenger است که به تلگرام شما سروسامان می‌دهد و اجازه می‌دهد رنگ‌ولعاب جدیدی به تلگرام خود بزنید و طبق سلیقه خودتان ظاهرش را تغییر دهید.

 

 

ثبت نام

ثبت نام در پلاس مسنجر درواقع همان ثبت نام در تلگرام است. با وارد کردن شماره تلفن، تلگرام کد تایید هویتی برای شما ارسال می‌کند. پس خیالتان راحت‌ باشد؛ با ثبت‌ نام در تلگرام پلاس درواقع در تلگرام ثبت نام می‌کنید و بابت حفره‌های امنیتی و نقض حریم خصوصی مشکلی نخواهید داشت.

 

  

 

صفحه اصلی

صفحه اصلی پلاس مسنجر با صفحه اصلی تلگرام فرق دارد. در صفحه اصلی پلاس مسنجر گزینه‌های بیشتری پیش روی شما قرار می‌گیرد. این امکانات سبب می‌شود مدیریت بهتری روی حساب خود داشته باشید.

 

  

 

یکی از بهترین ویژگی‌های پلاس مسنجر اضافه کردن چراغ وضعیت مخاطبان است. در تلگرام اگر بخواهید از وضعیت آنلاین بودن فردی مطلع شوید، باید یا وارد صفحه وی شوید یا از لیست مخاطبان خود وی را پیدا کنید و ببینید آیا آنلاین است یا خیر. در پلاس مسنجر این امکان روی عکس پروفایل مخاطب اضافه شده است تا در سریع‌ترین زمان بتوانید از وضعیت مخاطبان خود مطلع شوید. 

 

 

البته این تنها ویژگی خوب پلاس مسنجر نیست! این پیام‌رسان به شما اجازه می‌دهد لیست مخاطبان، گروه‌ها، کانال‌ها و... را به‌تفکیک داشته باشید. اگر به آیکون‌های موجود در صفحه اصلی نگاه کنید، چند تب مختلف می‌بینید که هرکدام مربوط به یکی از قابلیت‌های تلگرام است. شما می‌توانید همه چیز را مانند آنچه در تلگرام نمایش داده می‌شود ببینید. اگر دوست نداشتید، می‌توانید فقط مخاطبان را ببینید یا فقط گروه‌هایی را که در آن عضوید و به همین ترتیب می‌توانید برای سایر ویژگی‌های تلگرام نیز تصمیم بگیرید.

 

 

صفحه تنظیمات

در صفحه تنظیمات تقریبا همان بخش‌هایی را مشاهده خواهید کرد که در تلگرام دارید. البته ویژگی‌های جدیدی اضافه شده است که به شما اجازه می‌دهد ظاهر برنامه را تغییر دهید. دو گزینه اصلی که به صفحه اضافه شده گزینه‌های دانلود تم و تغییر شکل (Theming) است که به شما اجازه می‌دهد پیام‌رسان خود را شخصی‌سازی کنید و مطابق با سلیقه‌تان ظاهر آن را تغییر دهید.

 

  

 

بخش تنظیمات

در بخش تنظیمات گزینه‌های بیشتری پیش روی شماست؛ به‌عنوان مثال، می‌توانید شماره تلفن خود را مخفی کنید یا از فونت گوشی خود به‌عنوان فونت تلگرام استفاده کنید.

 

 

البته اگر از تب‌های پلاس مسنجر خوشتان نیامد، می‌توانید آنها را به‌طور کلی حذف کنید یا آن دسته از تب‌ها را که نیاز ندارید غیرفعال سازید.
گزینه جالب دیگر فعال کردن قابلیت کلیک روی پروفایل مخاطبان است که دو امکان پیش روی شما قرار می‌دهد: می‌توانید عکس پروفایل آنها را ببینید یا مستقیما به پروفایلشان بروید.

 

 

گزینه دیگری که می‌توانید از آن استفاده کنید پشتیبانی از زبان فارسی در پلاس مسنجر است که باید گفت ترجمه عبارات نیز روان و خوب است.

 

  

دانلود 

می‌توانید پلاس مسنجر ار از کافه بازار دانلود کنید

پلاس مسنجر درواقع همان تلگرام است، با کلی امکانات جدید! درواقع این اپلیکیشن نسخه بهینه‌شده تلگرام است که قابلیت‌های بسیار کاربردی و خوبی در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر به تلگرام علاقه دارید و دنبال کمی تنوع می‌گردید، بهتر است پلاس مسنجر را امتحان کنید؛ قابلیت‌های جالب این پیام‌رسان شما را هیجان‌زده خواهد کرد!  21 دی 1394
28 نظر
4.06
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری