تست همراه اول

سرویس خبر
20 دی 1394 ساعت 16:25
10 نظر

 

​آیا گوشی مرموز سامسونگ را در 2016 می‌بینیم؟

سال 2014 بود که سامسونگ یک ویدئو از کانسپت گوشی هوشمندی با نمایشگر تاشو منتشر کرد. آیا 2016 زمان موعود برای معرفی این گوشی است؟

محققی از HSBC پیش‌بینی کرده که سامسونگ تا پایان سال 2016 می‌تواند اولین گوشی با نمایشگر تاشو را معرفی کند؛ گوشی هوشمندی که با باز شدن نمایشگر به تبلت تبدیل می‌شود!


 

در حال حاضر اخبار منتشرشده در مورد گوشی با نمایشگر تاشوی سامسونگ در حد پیش‌بینی است و هیچ منبعی از سامسونگ آن را تایید یا رد نکرده است، اما با توجه به آنچه در نمایشگاه CES 2016 دیدیم، بعید نیست تا پایان سال 2016 چنین محصولی را نیز در بازار ببینیم. چند سال پیش عکس‌هایی از اسلایدهای ارائه‌شده سامسونگ به بیرون درز کرد که ساخت چنین محصولی را در 2018 ممکن می‌دانست. طی چند وقت اخیر این شایعات قوت بیشتری گرفته و زمان عرضه محصول سال 2017 پیش‌بینی شده است و اکنون می‌بینیم که منابع اطلاعاتی جدید ادعا می‌کنند سامسونگ به کار خود سرعت بیشتری داده و می‌خواهد این محصول را تا پایان 2016 معرفی کند. این فرضیه را نمی‌توان رد کرد، چراکه رقیب هموطن سامسونگ یعنی ال‌جی در نمایشگاه CES 2016 از نمایشگری پرده برداشت که مانند روزنامه لوله می‌شود و این ممکن است دلیل عجله سامسونگ باشد.


 

ما تصور می‌کنیم سامسونگ به‌احتمال زیاد گوشی‌های تاشوی اولد خود را تا پایان 2016 معرفی کند، برخلاف تصور کارشناسان موبایل که می‌گویند این محصول در 2017 معرفی خواهد شد. سامسونگ تلاش بسیاری می‌کند تا سهم بازار خودش را حفظ کند و آن را افزایش دهد. به‌نظر ما گوشی‌های تاشوی اولد می‌توانند بازار گوشی‌های هوشمند سامسونگ را متحول کنند و تبدیل به محصولاتی شوند که «قاتل» سایر پرچم‌داران لقب بگیرند. چرا؟

  • نمایشگر اولد تاشو می‌تواند به تولید محصولات متنوع و گسترده‌ای منجر شود که سلیقه بسیاری از کاربران را پوشش دهد.
  • این نوع نمایشگر به کاربران بهترین امکان را می‌دهد، یعنی می‌توانند هم گوشی داشته باشند و هم تبلت. 
  • امکان تبدیل گوشی به تبلت می‌تواند سهم بازار سامسونگ را با یک محصول در هر دو شاخه گوشی و تبلت افزایش دهد.

از طرفی حرکت سامسونگ برای ساخت گوشی با نمایشگر تاشو ممکن است به رشد بازار زنجیره تولید پنل‌های اولد منجر شود؛ از سازندگان پنل گرفته تا سازندگان تجهیزات و تامین‌کنندگان قطعات و مواد اولیه.

خیلی سخت نیست که بدانیم گوشی‌ای با نمایشگر تاشو چه تاثیری بر بازار خواهد داشت و این دست محصولات سال‌‌هاست که در فهرست آرزوهای گیک‌ها و دوستداران تکنولوژی قرار دارد.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.


نظر شما در مورد گوشی با نمایشگر تاشوی سامسونگ چیست؟
به‌نظر شما این گوشی را در سال 2016 می‌بینیم؟   20 دی 1394
10 نظر
3.57
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری