تست همراه اول

سرویس خبر
15 دی 1394 ساعت 14:53
13 نظر

 

چگونه آیفون ۶ و ۶ پلاس را دو سیم کارته کنیم؟

برخی از کاربران اپل مدت هاست که منتظر آیفونی با پشتیبانی دو سیم کارت هستند در ادامه پست چگونگی دو استفاده از دو سیم کارت در آیفون را مشاهده خواهید کرد.

گوشی های دو سیم کارته در بسیاری از کشور‌ها به خصوص کشورهای آسیایی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند با این حال بر خلاف بسیاری از دیگر کمپانی های سازنده موبایل مانند سونی، سامسونگ و.. اپل از تولید و ساخت آیفون دو سیم‌کارته صرف نظر کرده و شاهد تولید آن هیچ گاه نبودیم، همین دلیل باعث می‌شود تا برخی کاربران آیفون محبوب خود را کنار گذاشته و به گوشی های دیگر کوچ کنند، اما اگر دل کندن از آیفون خود برایتان سخت باشد تکلیف چیست؟

 

به تازگی آداپتوری وارد بازار شده با اسم Magic SIM به معنای سیم کارت جادویی که به وسیله آن می‌توانید دو سیم کارت را به آیفون خود متصل کنید. نکته منفی مجیک سیم اینجاست که به صورت همزمان از دو سیم کارت نمی‌توان استفاده کرد و کاربر برای استفاده از خطوط خود مجبور به سوییچ کردن آن بین دو سیم کارت است.

آداپتور Magic SIM با قیمت ۲۴.۹۹ پوند معادل ۴۰ دلار آمریکا به فروش می‌رسد و از شبکه‌های 3G, 4G, LTE, GSM, EDGE, CDMA, UMTS, WCDMA و HSDPA پشتیبانی می‌کند. در مورد وجود مجیک سیم در بازار ایران اطلاعاتی در دست نیست اما احتمال دارد که بتوان آن را بصورت محدود در بازار کشورمان نیز پیدا کرد. 

 

 

برای مشاهده نحوه عملکرد Magic SIM ویدیو زیر را تماشا کنید.

 

منبع: iPhone Hacksنظرات کاربران

در حال بارگذاری