تست همراه اول

سرویس خبر
15 دی 1394 ساعت 12:40
16 نظر

 

گلکسی اس7 دوربین 12 مگاپیکسلی خواهد داشت؟

تصویری اخیرا منتشر شده است که نشان می‌دهد دوربین Galaxy S7 بر خلاف دوربین گلکسی اس6 فقط 12 مگاپیکسل رزولوشن دارد!

 

زمانی پیش از معرفی پرچمداران سامسونگ شایعات پیرامون جنس محصولات، رزولوشن صفحه نمایش آن‌ها و یا میزان رمشان می‌چرخید. اما امسال وضع اندکی فرق کرده است. حال بحث بر سر این است که سامسونگ چند پرچم‌دار معرفی خواهد کرد، کدام یک از آن‌ها خمیده خواهد بود و سایز صفحه نمایش آن‌ها چقدر است.

شایعات زیادی در این زمینه وجود دارد که احتمالا تا به حال آن‌ها را شنیده‌اید که محتمل‌ترین آن‌ها وجود سایز 5.2 و 5.5 یا 5.7 اینچ برای صفحه نمایش پرچم‌دار آینده سامسونگ است که در مدل‌های با صفحه نمایش تخت و صفحه نمایش دو طرف خمیده معرفی خواهند شد. با اینکه گفته می‌شود چهار مدل از Galaxy S7 معرفی خواهند شد، اما احتمال دارد سامسونگ این تعداد را به 2 کاهش دهد تا مانع از سردرگمی خریداران شود. یک مدل با صفحه نمایش کوچک‌تر و تخت و یک مدل با صفحه نمایش بزرگ و خمیده.

 

 

حال تصویر جدیدی از یکی از این مدل‌ها (احتمالا گلکسی اس 7 پلاس) منتشر شده است که مشخصات سخت‌افزاری آن را نشان می دهد. صفحه نمایش 5.7 اینچی با رزولوشن QHD که در بسیاری از پرچم‌داران کنونی شاهد آن هستیم. اما نکته دیگری که از این تصویر برداشت می‌شود، دوربین 12 مگاپیکسلی Galaxy S7 است. نکته‌ای که شاید اندکی ناامید کننده باشد. زیرا دوربین گلکسی اس 6 کیفیت 16 مگاپیکسلی را داشت. علاوه بر دوربین اصلی، در تصویر دوربین جلوی این محصول نیز 5 مگاپیگسل مشخص شده که با توجه به دوربین جلوی 8 مگاپیکسلی Galaxy A9 انتظار می‌رفت در پرچم‌دار بعدی سامسونگ نیز شاهد چنین دوربینی باشیم. با این حال عدد مگاپیکسل دوربین نمی‌تواند کاملا نشانگر کیفیت آن باشد و باید تا زمان معرفی این محصول صبر کرد. رم 4 گیگی نیز از دیگر مشخصات گلکسی اس 7 است که از این تصویر مشخص می‌شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ با کاهش کیفیت دوربین Galaxy S7 نسبت به نسل قبلی‌اش موافقید؟

 

منبع: PocketNow  15 دی 1394
16 نظر
2.83
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری