تست همراه اول

سرویس خبر
13 دی 1394 ساعت 17:15
23 نظر

پرچمدار شماره ۱ آینده

iPhone 7 Plus با دو قابلیت جدید می‌آید

طبق گزارش MyDrivers، آیفون 7 پلاس قدرتمند‌تر از همیشه و بار دیگر قوی‌تر از آیفون 7 به صحنه خواهد آمد.

اپل قصد دارد مدل جدید ۲۵۶ گیگابایتی را به آیفون ۵.۵ اینچی نسل بعدی موسوم به آیفون ۷ پلاس اضافه کند. به نظر می‌رسد اپل طبق سیاست قیمت‌گذاری آیفون‌های خود مدل ۱۶ گیگابایتی را حذف می‌کند و مدل ۳۲ گیگابایتی را با قیمت ۷۴۹ دلار جایگزین آن می‌سازد و همچنین مدل ۱۲۸ را با قیمت ۸۴۹ دلار و نسخه جدید ۲۵۶ گیگابایتی را با قیمت ۹۴۹ دلار عرضه می‌کند.

 

 

گفته شده باتری آیفون ۷ پلاس با ظرفیت بالا‌تری نسبت به آیفون ۶اس پلاس ارائه می‌شود و پیش‌بینی می‌شود مقدار توان آن هم به ظرفیت ۳۱۰۰ میلی‌آمپری ارتقا یابد. شایان ذکر است باتری کنونی به‌کاررفته در آیفون ۶اس پلاس ۲۷۵۰ میلی‌آمپری است، اما کاربران، به‌جز سرعت شارژ آن، از عملکرد روزانه باتری راضی‌اند. به‌لطف iOS 9 مصرف باتری بسیار بهینه‌تر شده که همین باعث شد ظرفیت باتری دو آیفون جدید ۶اس و ۶اس پلاس نسبت به مدل‌های پیشین خود یعنی ۶ و ۶ پلاس کمتر شود.

 

 

علاوه بر بزرگ‌تر بودن صفحه نمایش و تراکم پیکسلی بیشتر و دوام باتری بهتر، یکی از قابلیت‌های انحصاری سری پلاس آیفون‌ها Optical image Stabilization است که به‌صورت مکانیکی اپتیک دوربین را علاوه بر عقب و جلو بردن در ۴ جهت مختلف (بالا، پایین، چپ و راست) به حرکت درمی‌آورد تا لرزش عکس کمتر شود و عکس یا فیلم بهتر ضبط شود.

 

 

نظر شما چیست؟ آیا iPhone 7 Plus را خریداری خواهید کرد؟

 

منبع: iClarified  13 دی 1394
23 نظر
4.10
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری