جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
13 دی 1394 ساعت 11:53
27 نظر

 

اولین تصاویر اندروید 6 روی Galaxy S6

اندروید 6 برای گوشی‌های سامسونگ وارد فاز تست کاربران شده است و کاربران نسخه آزمایشی تصاویری از این نسخه اندروید را روی گوشی‌های گلکسی اس6 و گلکسی اس6 اج منتشر کرده‌اند.

 

هفته گذشته یکی از صاحبان گلکسی اس5 به‌طور اتفاقی اندروید 6.0.1 را روی تلفن هوشمندش دریافت کرد. این در حالی است که هیچ‌کدام از گوشی‌های سامسونگ رسما اندروید مارشمالو را دریافت نکرده. البته طبیعی است که اس5 به‌روزرسانی مارشمالو را دریافت کند، چون سامسونگ بر اساس سنت خود برای گوشی‌های سری اس دو به‌روزرسانی اصلی اندروید را منتشر می‌کند. از آنجا که اس5 با اندروید 4.4.2 به بازار آمد و پس از آن اندروید 5 برایش عرضه شد، احتمالا اندروید مارشمالو آخرین پشتیبانی نرم‌افزاری سامسونگ از این گوشی خواهد بود.

البته این دریافت‌های گاه و بی‌گاه اندروید مارشمالو توسط صاحبان پرچم‌داران سامسونگ از نزدیک بودن انتشار اندروید 6 برای گوشی‌های اندرویدی این شرکت خبر می‌دهد. چندی پیش سامسونگ طی فراخوانی از صاحبان تعدادی از دستگاه‌های آنلاک‌شده گلکسی اس6 و گلکسی اس6 اج در امریکا و کره جنوبی درخواست کرده بود به گروه آزمایش‌کنندگان نسخه بتای مارشمالو برای گوشی‌هایشان ملحق شوند.

البته هنوز زمان دقیقی برای انتشار اندروید 6 برای گوشی‌های سامسونگ منتشر نشده است، اما گفته می‌شود این شرکت پس از معرفی احتمالی گلکسی اس7 در ماه فوریه انتشار به‌روزرسانی اندروید مارشمالو را آغاز خواهد کرد.

اگر علاقه‌مندید پیش از انتشار اندروید 6 برای گوشی‌تان نگاهی به قیافه آن بیندازید، در ادامه می‌توانید تصاویری از نسخه آزمایشی مارشمالو را روی گوشی‌های گلکسی اس6 و گلکسی اس6 اج مشاهده کنید.


منبع: PhoneArenaنظرات کاربران

در حال بارگذاری