تست همراه اول

سرویس خبر
13 دی 1394 ساعت 12:47
16 نظر

Move to iOS

آموزش مهاجرت از اندروید به آی او اس

اپل به‌تازگی برنامه Move to iOS را در فروشگاه اپلیکیشنی گوگل عرضه کرده تا کاربرانی که قصد دارند از سیستم عامل اندروید به آی‌اواس مهاجرت کنند، هرچه راحت‌تر این کار را انجام دهند.

عوض کردن پلتفرم گوشی این روزها دیگر امری دشوار به شمار نمی‌آید و با توجه به همکاری شرکت‌ها برای راحتی کاربران انجام دادن این کار ساده شده است. اپل همزمان با معرفی iOS 9 برنامه جدیدی معرفی کرد با نام Move to iOS، به‌معنای انتقال به آی‌او‌‌‌اس، برای اندرویدی‌هایی که قصد دارند از سیستم عامل خود به آیفون کوچ کنند؛ خصوصا با توجه به رشد روزافزون فروش گوشی‌های آیفون که این روزها تعداد کثیری از کاربران اندروید را هم به سمت خود کشانده و آنها را وارد دنیای آی‌اواس کرده است.

 

 

اطلاعاتی که با این برنامه منتقل می‌شود شامل موارد زیر است:

  • مخاطبین
  • پیغام‌ها (SMS)
  • عکس‌ها و ویدئو‌های گرفته‌شده با دوربین
  • بوک‌مارک‌های مرورگر اینترنت
  • حساب کاربری ایمیل‌ها
  • تقویم‌ها
  • اپلیکیشن‌های رایگان: برنامه‌های رایگانی که در دستگاه اندرویدی‌تان داشتید به‌طور خودکار از فروشگاه برنامه‌های اپل (AppStore) دانلود می‌شوند.

 

اگر شما نیز هم‌اکنون از کاربران اندروید هستید و قصد دارید آیفون بخرید، برای انتقال اطلاعاتتان از دستگاه اندرویدی خود به آیفون مراحل زیر را دنبال کنید:

هنگام راه‌اندازی آیفون زمانی که به این صفحه رسیدید، گزینه Move Data from Android را لمس کنید.

 

 

در گوشی اندرویدی‌تان برنامه Move to iOS را از اینجا دانلود و سپس نصب کنید.

 

 

اطلاعات موردنظرتان را انتخاب کنید.

 

 

حالا آیفون شما مخفیانه یک شبکه Wi-Fi ایجاد می‌کند تا اطلاعاتتان به‌صورت رمزگذاری‌شده و مستقیم از دستگاه سابق اندرویدی‌تان به آیفون جدیدتان منتقل شود.

نکته: این روش در اندروید ۴ به بالا امکان‌پذیر است.

 

منبع: Apple.com  13 دی 1394
16 نظر
3.40
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری