تست همراه اول

سرویس خبر
30 آذر 1394 ساعت 17:02
2 نظر

 

حراج سیم کارت های رند دائمی و اعتباری همراه اول

دور جدید حراج سیمکارت ‌های رند همراه اول تحت عنوان «خوش‌خطی برازنده شماست» آغاز شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات سرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با توجه به استقبال مشترکین از سیم‌کارت‌های با شماره رند دائمی و اعتباری، در نظر دارد شماره‌های رند را از طریق طرح حراج اینترنتی در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

همراه اول در این حراج اینترنتی با توجه به منابع و امکانات در اختیار، پس از تعریف رنج در سیستم‌‌های مکانیزه، لیست شماره‌های قابل واگذاری را در مقاطع مختلف استخراج می‌کند و پس از قیمت‌‌گذاری پایه در معرض حراج قرار می‌دهد.

در این حراج، که به ‌صورت عمومی برگزار می‌شود، آیین‌نامه تقاضا و اشتراک تلفن همراه از هر حیث حاکم بر روابط مشترک و شرکت است و بنابراین مشترک نمی‌‌تواند با استناد به مبلغ پرداختی، خود را از شمول آیین‌نامه مذکور معاف بداند.

 

 

متقاضیان می‌بایست از کلیه قوانین و مقررات همراه اول اطلاع کامل داشته باشند و آنها را رعایت نمایند، از جمله این قوانین «رعایت سقف مجاز واگذاری خطوط دائمی و اعتباری تا حداکثر ۱۰ عدد سیم‌کارت فعال برای هر شرکت‌کننده» است.

کلیه واگذاری‌ها مشمول هزینه‌‌های قانونی اعم از مالیات و عوارض ارزش افزوده مطابق با قوانین جاری مالیاتی کشور است که به ‌عهده خریدار خواهد بود. نظارت بر حسن اجرای فرایند واگذاری به‌ عهده کمیته منتخب همراه اول خواهد بود.

خرید از طریق سایت رند همراه اول و به صورت حراج online در آدرس https://rond.mci.ir امکان‌پذیر است و پرداخت نیز به صورت آنلاین در سایت مذکور صورت می‌پذیرد. شرکت‌کنندگان در حراج‌ می‌بایست با خرید اعتبار، حساب خود را برای شرکت در حراج آماده و مطابق با راهنمای شرکت در حراج نسبت به خرید اقدام نمایند.

مشترکین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.  30 آذر 1394
2 نظر
3.14
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری