تست همراه اول

سرویس خبر
17 آذر 1394 ساعت 17:04
4 نظر

 

ساعت هوشمند ZedWatch: یک موبایل کامل روی دست شما!

خانواده ساعت‌های هوشمند همچنان اعضای جدیدی به خود می‌بیند. یکی از جدیدترین عضو‌های این خانواده ساعت هوشمند ZedWatch از کمپانی آی لایف نام دارد که فراتر از یک ساعت هوشمند ظاهر شده است.

شاید اگر نظر دوستان و آشنایان خود را در مورد ساعت هوشمند بپرسید، شما را متقاعد کنند که هنوز زمان استفاده از این گجت نرسیده است. اما بدون اغراق می‌توان گفت که ساعت‌های هوشمند هم‌اکنون از نظر تکنولوژی و میزان کاربری به بلوغ خوبی رسیده‌اند.

کمپانی‌های فراوان و نامداری در دنیا این محصول را وارد بازار کرده‌اند و آن را توسعه داده‌اند. در کنار آنها برندهای کمتر شناخته‌شده نیز برای ورود به بازار گجت‌های پوشیدنی تلاش‌ بسیار کرده‌اند که در برخی موارد می‌توان ثمره این تلاش را به‌خوبی مشاهده کرد.

یکی از این موارد، که نمونه خوبی از ساعت هوشمند به شمار می‌رود، ساعت هوشمند ZedWatch از کمپانی آی‌لایف است. این ساعت هوشمند فراتر از یک ساعت ظاهر شده و با قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت و همچنین دوربین درواقع یک گوشی موبایل کامل روی دست شماست.

بررسی تخصصی ساعت هوشمند ZedWatch در جی‌اس‌ام آماده و منتشر شده است. توصیه می‌کنیم اگر وسوسه خرید یک ساعت هوشمند ذهن شما را درگیر کرده، حتما به مشخصات و ویژگی‌های ساعت ZedWatch از آی‌لایف هم نگاهی بیندازید.

 


   17 آذر 1394
4 نظر
4.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری