تست همراه اول

سرویس خبر
17 آذر 1394 ساعت 16:25
36 نظر

 

تماشا کنید: ویدئوی اندروید 6 منتشرشده روی گلکسی نوت 4

در حالی که هنوز پرچمداران سامسونگ اندروید 6 را دریافت نکرده‌اند، برخی از صاحبان Galaxy Note 4 در مجارستان این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند و ویدئویی از نسخه جدید اندروید سامسونگ نیز منتشر ساخته‌اند.

 

 

یکی از انتقادات جدی که به سامسونگ وارد است، عدم انتشار به‌موقع به‌روزرسانی اندروید برای دستگاه‌هایش است. نه‌تنها این به‌روزرسانی بسیار دیر منتشر می‌شود، بلکه معمولا فقط پرچم‌داران این شرکت آنها را دریافت می‌کنند. حال با وجود تصاویری که روزهای پیش از اندروید 6 روی گلکسی اس6 منتشر شد و به نظر می‌رسید این گوشی به‌زودی اندروید مارشمالو را دریافت کند، در اتفاقی عجیب برخی گوشی‌های نوت 4 در کشور مجارستان این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند! این اتفاق در حالی رخ داده است که، طبق جدول زمان‌بندی ارائه‌شده از سامسونگ، نوت 4 باید در فوریه 2016 این به‌روزرسانی را دریافت کند. گرچه هنوز مشخص نیست که چطور این اتفاق رخ داده و به احتمال زیاد اشتباهی از سامسونگ بوده، یکی از کاربران مجار ویدئویی از این نسخه به‌روزشده منتشر کرده است.

این ویدئو، که حدود 7 دقیقه و 30 ثانیه است، چند نکته کلیدی در مورد مارشمالو روی نوت 4 افشا می‌کند؛ نکاتی که بیش از مثبت بودن جنبه منفی دارند:

  1. در نسخه به تصویر کشیده‌شده لگ‌های قابل توجهی وجود دارد. درحالی‌که پردازش پس‌زمینه در حال اجراست، صفحه نمایش قفل می‌شود. این مشکل به احتمال زیاد به‌علت انتشار زودهنگام این نسخه است. معمولا شرکت‌ها زمان زیادی صرف می‌کنند تا بتوانند نسخه جدید اندروید را با توجه به سخت‌افزار هر دستگاه بهینه کنند.
  2. برخی آیکون‌های مخصوص سامسونگ (مثلا آیکون اپ S Health) سایز نامناسب دارند و به‌وضوح کوچک‌تر از سایر آیکون‌ها هستند.
  3. بر اساس این ویدئو، قابلیت‌های اختصاصی Air Commandنوت 5 به نوت 4 نیز آمده است که از آن جمله می‌توان به امکان نوشتن روی صفحه نمایش خاموش و قابلیت ذخیره‌سازی یا حذف آن نوشته اشاره کرد.
  4. در این ویدئو اشاره می‌شود که مصرف باتری تغییری نکرده است و گزینه پاور سیوینگ استاندارد نیز حذف شده و فقط اولترا پاور سیوینگ را شاهدیم. این مسئله ممکن است به‌دلیل بهینه‌سازی مصرف باتری در اندروید یا یکی دیگر از عواقب انتشار زودتر از موعد این نسخه باشد.

 

 

علاوه بر این نکات، در این ویدئو واضح است که تغییرات تاچ ویز دقیقا همان مواردی است که پیش از این در تصاویر لورفته شاهدش بودیم. حال باید منتظر ماند و دید سامسونگ در مورد این موضوع چه اظهار نظری خواهد کرد.

 

منبع: Android Authorityنظرات کاربران

در حال بارگذاری