تست همراه اول

سرویس خبر
13 آذر 1394 ساعت 17:00
5 نظر

 

اولین تصاویر منتشرشده از اندروید مارشمالو برای Galaxy S6

سامسونگ در حال کار بر اندروید 6 برای به‌روزرسانی پرچمداران خود است. حال تصاویری از این به‌روزرسانی به بیرون درز پیدا کرده که نشان می‌دهد سامسونگ با مارشمالو چه کرده است.

مدتی از انتشار رسمی اندروید مارشمالو می‌گذرد، اما سامسونگ از جمله شرکت‌هایی است که هنوز این به‌روزرسانی را برای گوشی‌های خود منتشر نکرده‌اند. این شرکت، مانند رقبای خود، در حال شخصی‌سازی آخرین نسخه اندروید است و اگر علاقه‌مندید بدانید سامسونگ قصد دارد در این به‌روزرسانی چه بر سر تاچ ویز بیاورد، تصاویری که اخیرا منتشر شده می‌تواند برایتان جذاب باشد.

 

 

در نگاه اول به نظر می‌رسد سامسونگ در این نسخه هرچه بیشتر از فلت دیزاین استفاده کرده و اصول طراحی خود را بر پایه آیکونگرافی قرار داده است. همچنین در طراحی آیکون‌ها از رنگ‌های روشن مانند آبی و سفید بسیار استفاده شده و تقریبا در آیکون تمام اپلیکیشن‌ها شاهد رنگ‌های روشنیم.

اما یکی از تغییرات بزرگی که در این تصویر به چشم می‌خورد افزوده شدن قابلیت دسترسی به حالت تمام‌دستی در اپلیکیشن دوربین است. این قابلیت به شما اجازه تغییر تنظیمات ISO، نوردهی، سرعت شاتر و بالانس نور سفید را می‌دهد. پیش از این شاهد این امکان در گلکسی نوت 5 بودیم، اما به‌جز آن در هیچ‌کدام از پرچم‌داران این شرکت این ویژگی به چشم نمی‌خورد. البته بخشی از این تنظیمات در نسخه فعلی اندروید پرچم‌داران سامسونگ در دسترس است، اما نه به آن گستردگی که به نظر می‌رسد اندروید مارشمالو با خود به ارمغان خواهد آورد.

هنوز مشخص نیست که امکان ضبط تصاویر با فرمت خام (RAW) نیز وجود خواهد داشت یا نه؛ این قابلیت با نصب اپلیکیشن‌های مستفل مربوطه و در صورت داشتن اندروید 5.1.1 در دسترس است، اما در اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین وجود ندارد. به‌هرحال تصاویر منتشرشده کورسوی امیدی درباره وجود این قابلیت ایجاد کرده است.

گرچه تاریخ دقیقی برای انتشار اولین به‌روزرسانی مارشمالو برای دستگاه‌های سامسونگ اعلام نشده است، طبق شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، کمتر از یک ماه تا این موعد فاصله داریم.

منبع: Phandroidنظرات کاربران

در حال بارگذاری