جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
29 آبان 1394 ساعت 14:00
13 نظر

 

نظرسنجی هفته: تازه‌واردها به بازار ایران؛ آیپد پرو یا سرفیس پرو 4؟

تبلت‌های سرفیس پرو 4 مایکروسافت و آیپد پرو اپل به‌تازگی وارد ایران شده‌اند. در این نظرسنجی می‌خواهیم ببینیم کاربران جی اس ام کدام‌یک از این دو را بیشتر می‌پسندند.

تبلت‌های جدید مایکروسافت و اپل به‌تازگی وارد بازار ایران شده‌اند و، به‌رغم داشتن قیمت بالا، هرکدام طرفداران خود را نیز دارد. همزمان با معرفی این تبلت‌ها ما نیز در جی‌اس‌ام بررسی اولیه آنها را برای شما منتشر کردیم و اکنون می‌خواهیم نظر شما کاربران عزیز را در مورد این دو تبلت 12 اینچی بپرسیم.

آیپد پرو اپل اولین تبلت 12.9 اینچی این شرکت است که اکنون با قیمت 5 میلیون و 800 هزار تومان در بازار کشورمان به فروش می‌رسد. بسیاری آیپد پرو را تقلیدی از سامسونگ و مایکروسافت می‌دانند، زیرا این نسخه از آیپد هم مجهز به قلم پنسل است و هم از صفحه کلیدی شبیه صفحه کلید سرفیس‌های مایکروسافت بهره می‌برد.

 

 

در طرف مقابل اما سرفیس پرو مایکروسافت قرار دارد؛ تبلتی که نسل جدید از سری تبلت‌های محبوب سرفیس مایکروسافت است. این تبلت 12.3 اینچی نسخه نهایی ویندوز 10 مایکروسافت را روی خود دارد و می‌تواند همچون کامپیوتری شخصی برای شما عمل کند. این تبلت در کانفیگ‌های مختلف عرضه می‌شود، به قلم و صفحه کلید مجهز است و قیمت مدل پایه آن بدون صفحه کلید 3 میلیون و 600 هزار تومان است. قیمت سایر مدل‌ها، با توجه به پردازنده و حافظه، همراه با کیبورد به 5 میلیون و 800 هزار تومان هم می‌رسد.

 

 

آیا این تبلت‌ها در لیست خریدتان قرار دارند؟ شما کدام‌یک از این دو تبلت جدید را بیشتر می‌پسندید؟

   29 آبان 1394
13 نظر
4.91
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری