تست همراه اول

سرویس خبر
24 آبان 1394 ساعت 14:54
482 نظر

 

تاریخ انتشار اندروید 6 برای ‌گوشی های سامسونگ مشخص شد

بر اساس سندی تازه منتشرشده از سامسونگ، مشخص شده که گوشی‌های این شرکت قرار است چه زمانی به اندروید 6 مارشمالو به‌روزرسانی شوند. ممکن است زمان انتشار این آپدیت در کشورهای مختلف با هم متفاوت باشد.

توجه: در لینک‌های زیر می‌توانید فهرست کامل گوشی‌های سامسونگ که اندروید 6 برای آنها منتشر شده است را ببینید.

اگر از دارندگان گوشی‌های سامسونگ هستید و می‌خواهید بدانید چه زمانی گوشی شما به نسخه 6 اندروید آپدیت می‌شود، خوب است بدانید امروز اطلاعاتی از برنامه‌های این شرکت به بیرون درز کرده که زمان‌بندی مشخصی برای این کار در اختیار شما می‌گذارد.
در این سند، که تصویر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید، 2 فاز برای انتشار آپدیت اندروید 6 در نظر گرفته شده است. در فاز اول گوشی‌های گلکسی نوت 5 و گلکسی اس6 اج پلاس اولین گوشی‌های هوشمندند که حدود 1 ماه دیگر اندروید مارشمالو را دریافت می‌کننند. پس از این دو فبلت نوبت به گلکسی اس6 و اس6 اج می‌رسد که ماه ژانویه برای آپدیت شدن آنها در نظر گرفته شده است. در فوریه هم نوبت به فبلت‌های گلکسی نوت 4 و گلکسی نوت اج خواهد رسید.

 

 

علاوه بر این 6 دستگاه، دو گوشی گلکسی اس5 و گلکسی آلفا نیز در فاز اول برنامه به‌روزرسانی قرار دارند که البته هنوز آپدیت آنها از نظر فنی تایید نشده، به همین دلیل زمان مشخصی هم برای این دو دستگاه اعلام نشده است.
تمام گوشی‌هایی که در فاز دو قرار گرفته‌اند، مثل گلکسی A8 ،A7 ،A5 ،A3 ،E7 و E5، هنوز منتظر تاییدند و کمپانی سامسونگ تاریخی برای آپدیت کردن آنها تعیین نکرده است.


منبع: Phone Arena  24 آبان 1394
482 نظر
4.08
  64 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری