تست همراه اول

سرویس خبر
24 آبان 1394 ساعت 12:20
15 نظر

 

گلکسی اس6 اج جان مردی را از حملات تروریستی پاریس نجات داد!

حملات تروریستی جمعه گذشته در پاریس تعداد زیادی کشته بر جای گذاشت. این تعداد می‌توانست یکی بیشتر باشد، اما یک گوشی گلکسی اس 6 اج جان صاحب خود را نجات داد!

جمعه‌شب گذشته پاریس هدف حملات تروریستی متعددی قرار گرفت. یکی از این حملات در اطراف استادیوم «استادو فرانس» رخ داد که میزبان بازی دوستانه بین تیم‌های ملی فرانسه و آلمان بود. هنگام حمله، استادیوم مملو از 80 هزار تماشاگر بود و فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، نیز این بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد. در بیرون ورزشگاه فردی به نام سیلوستر در حال قدم زدن بود.

بیرون استادیوم، هنگامی که یکی از تروریست‌ها خود را منفجر کرد، یکی از ترکش‌های بمب به سیلوستر اصابت کرد. در حالت عادی این لحظه آخرین لحظه عمر سیلوستر محسوب می‌شد، اما بخت با او یار بود و ترکش به گوشی گلکسی اس6 اج اصابت کرد که وی همراه خود داشت. با وجودی که گوشی او اکنون کاملا نابود شده است، قطعا جانش برای او ارزش بیشتری دارد و به نظر نمی‌رسد از این مسئله ناراحت باشد!

 

 

گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی در منتشر شدن اخبار حملات تروریستی اخیر پاریس در ساعات اولیه نقش مهمی ایفا کردند. مردی که در تئاتر باتاکلان مورد هجوم تروریست‌ها قرار گرفته بود، جایی که حدود 100 نفر حین برگزاری کنسرت به قتل رسیدند، در مورد قتل عامی که شاهد آن بوده توییت کرده است. افراد دیگر نیز با گوشی‌هایشان تصاویر هولناکی از فجایع جمعه سیاه پاریس به ثبت رسانده‌اند.

منبع: PhoneArena



  24 آبان 1394
15 نظر
4.90
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری