تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1394 ساعت 15:38
16 نظر

 

فناوری جدید هوآوی باتری گوشی را در 5 دقیقه 50 درصد شارژ می‌کند

شرکت هوآوی به فناوری جدیدی دست یافته است که می‌تواند باتری‌ گوشی همراه را خیلی سریع‌تر از آنچه در حال حاضر ارائه می‌شود شارژ کند.

طول عمر باتری همیشه یکی از نقطه ضعف‌های گوشی‌های هوشمند بوده است، اما هرچه پیش می‌رویم، نوآوری‌های جدیدی در این بخش شاهدیم که کمک بسیاری به بهبود عمر باتری گوشی می‌کند. از آنجا که استفاده از باتری بزرگ‌تر نمی‌تواند راه‌حل نهایی برای رفع این مشکل باشد، بسیاری از شرکت‌های سازنده در گوشی‌های جدید خود فناوری شارژ سریع را به خدمت گرفته‌اند که می‌تواند مدت زمان شارژ شدن دستگاه را کاهش دهد.
شرکت هوآوی نیز به‌تازگی فناوری شارژ سریع جدیدی معرفی کرده که ممکن است سایر فناوری‌های حال حاضر را از دور خارج کند. این شرکت ادعا می‌کند باتری‌های جدید قادرند 10 بار سریع‌تر از باتری‌های امروز شارژ شوند. در دمویی که از نحوه کار این فناوری نمایش داده شد، شارژ یک باتری 3000 میلی‌آمپری تنها در 5 دقیقه از 0 به 50 درصد رسید و یک باتری 600 میلی‌آمپری تنها در 2 دقیقه 68 درصد شارژ شد.
هوآوی برای توسعه این فناوری تلاش بسیار کرده است و امیدواریم که ما را برای دیدن این باتری‌ها زیاد در انتظار نگذارد. اگرچه داشتن باتری‌هایی با طول عمر بیشتر راه‌حل بسیار بهتری است، سرعت بالا در شارژ باتری نیز فعلا می‌تواند جایگزین خوبی برای این مشکل باشد.

 

 

منبع: Android and Me  23 آبان 1394
16 نظر
4.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری