تست همراه اول

سرویس خبر
9 آبان 1394 ساعت 20:00
6 نظر

 

اپل اجازه استفاده از آیفون به عنوان ترازوی دیجیتال را نمی‌دهد!

در حالی که بیشتر اوقات برای نشان دادن لمس سه بعدی آیفون 6اس و 6اس پلاس از قرار دادن جسمی روی نمایشگر این گوشی‌ها و محاسبه وزن جسم توسط آیفون استفاده می‌کنند، به نظر می‌رسد اپل به استفاده از لمس سه بعدی آیفون برای وزن کردن اجسام سبک چندان علاقه‌ای ندارد.

لمس سه‌بعدی آیفون‌های جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند اجسام سبک را وزن کنند، اما به نظر می‌رسد اپل تصمیم ندارد اجازه چنین کاری را بدهد. این شرکت اپلیکیشن‌هایی را که با این هدف ساخته شده‌اند رد می‌کند و به آنها اجازه حضور در اپ استور را نمی‌دهد.

یکی از توسعه‌دهندگان iOS، به نام Ryan McLeod، گفته که اپل اپلیکیشن ترازوی دیجیتالی را، که او برای وزن کردن اجسام با قرار دادن آنها روی نمایشگر آیفون ساخته، رد کرده است. این توسعه‌دهنده می‌گوید که پس از مشکلات زیادی که برای ساختن این اپ داشته (برای مثال، باید روی نمایشگر آیفون چیزی گذاشت تا شبیه انگشت باشد و بعد جسم مورد نظر را روی آن قرار داد) متوجه می‌شود که اپل اپلیکیشن او را رد کرده است.

 

 

اپل به‌طور رسمی چیزی در این مورد نگفته، اما در پاسخ به توسعه‌دهنده Gravity گفته است که کانسپت این اپ برای اپ استور مناسب نیست. McLeod عنوان کرده که امیدوار است Gravity به‌زودی جای خود را در اپ استور باز کند و کاربران بتوانند به عنوان اپلیکیشنی کاربردی و ساده از آن استفاده کنند.

 

 

منبع: iphone Hacks  9 آبان 1394
6 نظر
3.50
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری