تست همراه اول

سرویس خبر
6 آبان 1394 ساعت 17:00
6 نظر

 

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: آخرین خبر

مطلع شدن از جدیدترین خبرها و اخبار روز جهان در سریع‌ترین زمان ممکن یکی از خواسته‌های کاربران در دنیای پرجنب‌وجوش امروز است. اکنون که دیگر مردم وقت خواندن روزنامه‌های کاغذی و دیدن و شنیدن اخبار ندارند، اپلیکیشن‌های خبری موبایل می‌توانند راه‌حل مناسبی در این زمینه باشند.

روزگاری که مردم برای اطلاع پیدا کردن از اخبار سراغ روزنامه‌های کاغذی و اخبار رادیو و تلویزیون می‌رفتند دیگر گذشته است. با الکترونیکی شدن زندگی انسان‌ و ورود ابزارها و دستگاه‌های جدید به زندگی او خواندن خبرها و آگاهی پیدا کردن از آنچه در جهان رخ می‌دهد شکل و فرم تازه‌ای پیدا کرده است.
در دنیای پرسرعت کنونی، که اطلاع از رویدادهای جاری جهان بسیار پراهمیت و باارزش است، رسانه‌های سنتی نمی‌توانند وسیله خوبی برای پیگیری اخبار باشند. این سایت‌ها و سرویس‌های آنلاین خبری هستند که امروزه وظیفه اطلاع‌رسانی را بر عهده گرفته‌اند و تلاش می‌کنند پیش از اینکه خبری بیات شود، آن را در کوتاه‌ترین زمان به گوش مخاطب برسانند.
اپلکیشن آخرین خبر یکی از اپلیکیشن‌های خبری فارسی برای سیستم عامل اندروید و iOS است که با داشتن آن می‌توانید از خبرها و رویدادهایی که در سایت‌ها و منابع مختلف خبری منتشر می‌شود اطلاع پیدا کنید و مطئن باشید که هیچ خبر مهمی را از دست نخواهید داد.

 

 

با ورود به اپلیکیشن آخرین خبر، صفحه‌ای متشکل از کاشی‌های چهارگوش پیش روی شما باز می‌شود که شامل دسته‌ها و عناوین مختلف است. کاشی بزرگ‌تر، که بالای صفحه قرار گرفته، به اخبار برگزیده اختصاص دارد و کاربر می‌تواند در کم‌ترین زمان مهم‌ترین خبرها را آنجا مشاهده کند. در کاشی‌های کوچک‌تر هم می‌توانید اخبار سیاسی، ورزشی، اقتصادی، علمی و سایر موضوعات را، با توجه به علاقه خود، ببینید و دنبال کنید.

 

 

با انتخاب هر کاشی، تیتر خبرها همراه با تصویر خبر به صورت کارت‌های کوچکی نشان داده می‌شود که به‌سرعت می توانید آنها را مرور کنید و با لمس هر یک متن کامل خبر را مطالعه نمایید.

 

 

اگر در سایت ثبت‌نام کرده باشید، قادرید در مورد خبرها نظر بدهید. به‌جز این، در بخش حرف مردم و عکاس‌خانه اجازه ارسال صحبت‌ها و تصاویر خود را خواهید داشت تا سایر کاربران آنها را مشاهده کنند.

 

 

آخرین خبر امکان بوکمارک کردن و نمایش آفلاین خبرها را به شما می‌دهد تا در وقتی مناسب بتوانید آنها را مطالعه کنید.

 

 

یکی از بخش‌های خوب این اپلیکشین بخش مطبوعات نام دارد که در آن هر روز به صفحه اول و سرتیتر روزنامه‌های کاغذی کشور و جهان دسترسی خواهید داشت.


دانلود اپلیکیشن آخرین خبر برای اندروید از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن آخرین خبر برای iOS از سیبچه  6 آبان 1394
6 نظر
3.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری