تست همراه اول

سرویس خبر
22 مهر 1394 ساعت 19:00
20 نظر

 

به‌زودی در جی‌اس‌ام: بررسی تخصصی Xperia Z5 Compact

خانواده اکسپریا زد5 سونی کم‌کم در حال ورود به بازار است و حالا عضو کوچک این خانواده، یعنی زد5 کامپکت، به دفتر جی‌اس‌ام وارد شده. بررسی تخصصی این محصول به‌زودی در وب‌سایت جی‌اس‌ام منتشر می‌شود، اما تا آن زمان می‌توانید انتظارات خود را از این بررسی تخصصی با ما درمیان بگذارید.

در نمایشگاه ایفا 2015، که اخبار مربوط به آن در سایت جی‌اس‌ام پوشش داده شد، شاهد معرفی خانواده Z5 سونی بودیم. اکسپریا زد5، زد5 پریمیوم و زد5 کامپکت سه گوشی هوشمند جدید این شرکت ژاپنی‌اند که قرار است تا سال آینده لقب پرچم‌دار را به خود اختصاص دهند. اگرچه زد5 پریمیویم به‌دلیل طراحی زیبا و نمایشگر 4K توانست توجه اکثر کاربران را به خود جلب کند، زد5 کامپکت نیز، علی‌رغم اندازه کوچکش، سخت‌افزارهایی در حدواندازه دو عضو بزرگ‌تر این خانواده در اختیار دارد که این گوشی 4.6 اینچی را به دستگاهی ارزشمند تبدیل می‌کند.
اکسپریا زد5 کامپکت هم‌اکنون به دفتر جی‌اس‌ام وارد شده و بررسی تخصصی آن در حال آماده شدن است. می‌توانید سوالات خود را در رابطه با این گوشی مطرح کنید و به ما بگویید دوست دارید این گوشی بیشتر از چه جنبه‌هایی بررسی شود. به‌خصوص اگر قصد دارید زد5 کامپکت را بخرید، سوالات خود را در مورد این گوشی مطرح کنید تا بتوانیم بررسی تخصصی کاملی از آن برایتان آماده کنیم.
بررسی تخصصی اکسپریا زد5 کامپکت طی روزهای آینده در جی‌اس‌ام منتشر خواهد شد، پس تا آن زمان با ما همراه باشید.

   22 مهر 1394
20 نظر
4.25
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری