تست همراه اول

سرویس خبر
11 مهر 1394 ساعت 20:30
8 نظر

 

روت کنیم یا نکنیم؟ نتیجه نظرسنجی از کاربران جی‌اس‌ام

هفته گذشته نظرسنجی‌ای برگزار شد تا از خوانندگان جی‌اس‌ام بپرسیم آیا بهتر است دستگاه اندرویدی خود را روت کنیم یا خیر. اکنون نتایج این نظرسنجی مشخص شده است و در ادامه می‌توانید نظر نهایی کاربران را در این‌باره ببینید.

در هفته‌های گذشته مجموعه مطالبی در رابطه با دلایل روت کردن یا روت نکردن دستگاه‌های اندروید منتشر کردیم و از مزایا و معایب این کار گفتیم. سپس به این نتیجه رسیدیم که اگر واقعا با دستگاه اندرویدی خود مشکلی ندارید و از آن چیز بیشتری نمی‌خواهید، بهتر است سراغ روت کردن نروید؛ اما اگر کاربر علاقه‌مند و کنجکاو اندرویدی هستید، با روت کردن دریچه جدیدی به دنیای اندروید به روی شما گشوده می‌شود.
برای ما مهم بود که نظر شما خوانندگان را هم در مورد روت کردن بدانیم؛ بنابراین در نظرسنجی‌ای که هفته پیش انجام شد، از شما پرسیدیم: آیا بهتر است دستگاه خود را روت کنیم یا خیر؟ در این مدت بیش از 1600 رای ثبت شد که می‌توانید نتیجه آن را در تصویر زیر مشاهده کنید.

 


 

از مجموع رای‌های داده‌شده مشخص شد نزدیک به 26 درصد کاربران از روت کردن دستگاه خود راضی‌اند، 32 درصد دلیلی برای روت کردن دستگاه خود نمی‌بینند و بیش از 35 درصد تمایل دارند دستگاهشان را برای اولین بار روت کنند. تنها کمتر از 7 درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی با روت کردن دچار مشکل شده‌اند.
اگر جزو آن دسته از کاربران اندروید هستید که مشتاقانه تمایل دارند گوشی و تبلت خود را روت کنند، باید بگویم جی‌اس‌ام قصد دارد در آینده نزدیک مجموعه مطالبی آموزشی در این رابطه منتشر کند تا با آسودگی و اطمینان بیشتری در این راه قدم بردارید. پس در روزهای آینده با ما همراه باشید.

   11 مهر 1394
8 نظر
4.00
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری