تست همراه اول

سرویس خبر
11 مهر 1394 ساعت 17:30
142 نظر

 

اچ تی سی فهرست دستگاه‌هایی را که به اندروید 6 آپدیت می‌شوند تایید کرد

به نظر می‌رسد شرکت HTC قصد دارد با انتشار زودهنگام نسخه جدید سیستم عامل اندروید برای محصولات خود شروع تازه‌ای در سال جدید داشته باشد. این شرکت به‌تازگی فهرستی منتشر کرده که در آن نام 12 دستگاه دیده می‌شود که در لیست انتظار دریافت اندروید 6 مارشمالو هستند.

هفته گذشته گوگل، در کنار معرفی محصولات جدید خود، از نسخه نهایی اندروید 6 مارشمالو پرده برداشت. این نسخه جدید قرار است در تاریخ 13 مهرماه ابتدا برای دستگاه‌های برند نکسوس منتشر شود و سپس محصولات سایر برندها رفته‌رفته به این نسخه به‌روزرسانی خواهند شد.

اما به نظر می‌رسد HTC نمی‌خواهد کاربران خود را برای دریافت نسخه جدید اندروید خیلی منتظر بگذارد. این شرکت در تاریخ 20 اکتبر مراسمی تدارک دیده که احتمالا در آن شاهد معرفی HTC One A9 خواهیم بود؛ گوشی هوشمندی که حرف‌وحدیث در موردش زیاد است. شایعات این‌طور گفته‌اند که HTC اولین شرکتی است که محصول غیر نکسوسی با اندروید 6 معرفی می‌کند.


 

این شایعه با اطلاعیه رسمی HTC در مورد فهرست گوشی‌هایی قوت می‌گیرد که قرار است به اندروید 6 آپدیت شوند. بر این اساس گوشی‌های زیر در لیست آپدیت قرار دارند:

از بین دستگاه‌های ذکرشده M9 و M8 تا پایان سال جاری میلادی به نسخه جدید آپدیت می‌شوند، اما برای سایر گوشی‌ها زمان‌بندی اعلام نشده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است که در آینده دستگاه‌های بیشتری به این لیست می‌افزاید.

 

منبع: Techtimes  11 مهر 1394
83388 بازدید
142 نظر
3.88
  34 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری