تست همراه اول

سرویس خبر
8 مهر 1394 ساعت 18:00
2 نظر

 

نمونه تصاویر گرفته‌شده با دوربین نکسوس 5ایکس و نکسوس 6پی

نکسوس‌های جدید گوگل بهترین دوربینی را در اختیار دارند که دستگاه‌های برند نکسوس تاکنون به خود دیده است. در ادامه می‌توانید نمونه تصاویر رسمی گرفته‌شده با دوربین نکسوس 5ایکس و نکسوس 6پی را مشاهده کنید.

شب گذشته گوگل در کنفرانسش از دو گوشی هوشمند جدید خود به نام‌های Nexus 5X و Nexus 6P پرده برداشت. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در نکسوس‌های جدید معرفی شد دوربین ارتقا یافته این دستگاه‌هاست.

 


 


هر دو نکسوس جدید به دوربین عقب 12.3 مگاپیکسلی و اما 6P به دوربین جلوی 8 و 5X به دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی مجهز است. اما خصوصیت بارز دوربین اصلی این گوشی‌ها اندازه بزرگ سنسور است که پیکسل‌هایی به اندازه 1.55µm دارد. این ویژگی در کنار آپارچر F/2.0 سبب می‌شود Nexus 5X و Nexus 6P در فضای کم‌نور داخلی تصاویر بهتری ثبت کنند.

 


 


همچنین اپلیکیشن دوربین در این گوشی‌ها سریع‌تر شده است و توانایی ضبط فیلم‌های 4K و اسلوموشن را نیز به کاربر می‌دهد (240fps برای نکسوس 6پی و 120fps برای نکسوس 5ایکس). علاوه‌ بر این در حالت عکاسی پشت سر هم (Burst Mode) امکان ساخت انیمیشن‌های GIF وجود دارد؛ شبیه آنچه اپل Live Photos می‌خواند. نکته عجیب اما حذف ویژگی تثبیت‌کننده اپتیکی تصویر (OIS) است که به کاهش اثر لرزش دست در تصاویر کمک می‌کند.
در ادامه می‌توانید نمونه تصاویر رسمی گرفته‌شده با دوربین Nexus 5X و Nexus 6P را مشاهده کنید.

 


 


 نظرات کاربران

در حال بارگذاری