تست همراه اول

سرویس خبر
6 مهر 1394 ساعت 13:00
11 نظر

تایوانی‌ها هنوز برنامه زمانی مشخصی اعلام نکرده‌اند

فهرست موبایل‌های HTC که آپدیت مارشمالو دریافت می‌کنند لو رفت

کمپانی HTC می‌خواهد تعداد زیادی از محصولاتش را به اندروید مارشمالو ارتقا دهد. به نظر می‌رسد این روزها این شایعه‌ با شدت بیشتری در حال پخش شدن در رسانه‌های مختلف است.

ضعف‌های متعدد تایوانی‌ها در پشتیبانی نرم‌افزاری از دستگاه‌هایشان باعث شده انتقادهای بسیاری در چند سال گذشته متوجهشان شود. برای پاسخگویی به این مشکلات، HTC تصمیم گرفت عملکردش را در زمینه ارائه آپدیت‌های مختلف بهبود دهد. برنامه‌ای به نام HTC Advantage شکل گرفت و این شرکت متعهد شد تا دو سال پس از تولید هم پشتیبانی محصولاتش را رها نکند.

اندروید مارشمالو به‌زودی عرضه می‌شود و HTC در برابر آزمونی دشوار قرار می‌گیرد؛ آزمونی که خود این شرکت استانداردهایش را افزایش داده و حالا مشتریان این برند توقع حمایت طولانی و باکیفیت دارند. البته تایوانی‌ها هم بیکار ننشسته‌اند و فهرستی از دستگاه‌های منتخب آماده کرده‌اند؛ موبایل‌هایی که احتمالا شاهد ارتقای آنها به اندروید مارشمالو خواهیم بود.


 

سری M8 ،M9 و دیزایر بخش اساسی این فهرست‌اند و HTC می‌خواهد رابط کاربری Sense 7 را هم برایشان بهینه‌سازی کند. این دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

HTC Desire EYE

HTC Desire 816

HTC Desire 820

HTC Desire 826

HTC One M8

HTC One M8s

HTC One M8 EYE

HTC One E8

HTC One M9

+HTC One M9

HTC One ME

HTC One E9

+HTC E9

HTC Butterfly 2

HTC Butterfly 3

البته توجه داشته باشید که این فهرست اولیه است و شاید برخی محصولات به این فهرست اضافه یا از آن کم شوند؛ به‌خصوص دستگاه‌هایی با فضای ذخیره‌سازی کمتر، مانند دیزایر 816، ممکن است در بررسی نهایی موفق نشوند آپدیت مارشمالو را دریافت کنند. پیش‌تر هم این شرکت گفته بود که HTC One M8 به اندروید مارشمالو مجهز می‌شود.

هنوز تایوانی‌ها برنامه زمانی مشخصی برای آغاز روند آپدیت موبایل‌هایشان اعلام نکرده‌اند، ولی شاید درز کردن این لیست در سطح رسانه‌ها نشانه‌ای از برنامه‌های آتی این مجموعه باشد.

منبع: TalkAndroid  6 مهر 1394
11 نظر
4.77
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری