تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1394 ساعت 20:00
20 نظر

 

تصمیم درست اپل؛ رز گلد: محبوب‌ترین رنگ در سفارش‌های اولیه آیفون

اگر شما هم جزو آن گروهی هستید که رنگ رز گلد آیفون‌های جدید را چندان نپسندیده‌اند، باید خودتان را جزو اقلیتی از مشتریان اپل بدانید! چراکه به نظر می‌رسد رز گلد در پیش‌سفارش‌های آیفون‌های جدید محبوب‌ترین رنگ شده است.

اپل در چند سال اخیر با آیفون‌هایش آمار فروش خیره‌کننده‌ای به ثبت رسانده است. سال گذشته این شرکت 10 میلیون دستگاه از اسمارت‌فون‌هایش را در همان هفته نخست فروخت. امسال هم پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که بین 10 تا 13 میلیون آیفون در اولین هفته به فروش می‌رسد؛ یعنی به احتمال بسیار زیاد کوپرتینویی‌ها رکورد سال قبلشان را پشت سر می‌گذارند.

منابع موثق از زنجیره تولید اپل همچنان آمارهای جذابی برای ارائه کردن در اختیار دارند. گفته می‌شود رقمی میان 30 الی 40 درصد از این پیش‌سفارش‌ها به نسخه رز گلد آیفون 6اس مربوط است. سفارش زیاد آیفون‌های جدید فشار زیادی به زنجیره تولید اپل وارد می‌کند و تخمین زده شده که بسیار زود شاهد تمام شدن موجودی آیفون‌های رز گلد خواهیم بود.

اپل در گذشته با معرفی رنگ طلایی برای آیفون فروش بسیار موفقی در بازارهای شرق آسیا رقم زد و سود هنگفتی به دست آورد. اکنون رز گلد است که این نقش را بر عهده گرفته و موتور محرکه فروش این شرکت در بازارهای جدیدتر شده. در ادامه گالری تصاویر این رنگ محبوب آیفون‌های جدید را مشاهده بفرمایید.

منبع: technobuffaloنظرات کاربران

در حال بارگذاری