تست همراه اول

سرویس خبر
3 مهر 1394 ساعت 15:00
14 نظر

 

روت کنیم یا نکنیم؟ پاسخ نهایی این سوال چیست؟

روت کنیم یا روت نکنیم؟ پاسخ دادن و تصمیم‌گیری در این مورد ممکن است بسیار سخت و در عین حال خیلی آسان باشد. اگر به دنبال جوابی برای این سوالید تا تکلیف خود را برای روت کردن دستگاهتان روشن کنید، شاید این مطلب بتواند تا حد زیادی کمکتان کند.

در دو مطلب قبل در مورد دلایل روت کردن و روت نکردن گوشی اندرویدی سخن گفتیم و اشاره کردیم که با روت کردن گوشی می‌توانید از قابلیت‌ها و امکانات بیشتری روی گوشی‌تان استفاده کنید، اما استفاده از این ویژگی‌ها کاملا بی‌خطر نیست و گاهی ممکن است به‌قیمت روشن نشدن دستگاهتان تمام شود.
اما واقعا جواب این سوال چیست؟ آیا روت کردن گوشی و تبلت اندرویدی ضروری است یا بدون آن هم می‌شود از اندروید لذت برد؟
باید بگویم که این موضوع نهایتا به خودتان بستگی دارد. اگر در حال حاضر هیچ مشکلی با گوشی‌تان ندارید و فکر می‌کنید تمام نیازهای شما را پاسخ می‌دهد، پس بهتر است سراغ روت کردن نروید. اما اگر احساس می‌کنید به چیز بیشتری نیاز دارید، از روت کردن دستگاه خود پشیمان نمی‌شوید.

 


اجازه دهید مثالی بزنم. ممکن است ماشینی که از کارخانه می‌خرید (بدون آنکه بخواهید تغییری در موتور آن دهید) وسیله نقلیه مناسبی برای شما باشد که بدون مشکل از آن برای حمل‌ونقل استفاده کنید. اما قطعا با تیونینگ کردن، قدرت و قابلیت‌های ماشین شما افزایش می‌یابد و از رانندگی لذت بیشتری می‌برید.
روت کردن گوشی آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید سخت و ترسناک نیست، ولی، مثل هر کار دیگری، قدم اول آن ممکن است سخت باشد. در هر صورت ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم بدون مطالعه کافی قدم در این راه بگذارید.


نظر شما در مورد روت کردن دستگاه‌های اندرویدی چیست؟ آیا تا به حال گوشی یا تبلت اندرویدی خود را روت کرده‌اید یا فکر می‌کنید این کار ارزش خطر کردن ندارد؟  3 مهر 1394
14 نظر
4.77
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری