تست همراه اول

سرویس خبر
29 شهریور 1394 ساعت 19:00
37 نظر

 

کاربران iOS 9 از باگ‌ها و کرش‌های این سیستم عامل گله‌مندند!

برخلاف ادعای اپل، نسخه جدید سیستم عامل iOS نه‌تنها بهبود چندانی نداشته، بلکه با مشکلاتی بسیار بیشتر از نسخه‌های قبلی مواجه است.

بسیاری از کاربران iOS 9، سیستم عامل جدید اپل که چند روز پیش (25 شهریور) منتشر شد، از مشکلات و باگ‌های این سیستم عامل گله کرده‌اند که باعث لگ داشتن مداوم دیوایس آنها شده است.

این سیستم عامل برای کاربران آیفون 4s و نسخه‌های جدیدتر، همه نسخه‌های آیپد مینی و آیپدهای بزرگ‌تر از نسخه 2 به بعد منتشر شده و فقط ویژگی‌های محدودی به آن افزوده شده است. اپل وعده داده بود نسخه جدید سیستم عامل بهبودهایی اساسی در هسته سیستم عامل خواهد داشت، اما کاربرانی که سیستم عامل خود را به iOS 9 به‌روز کرده‌اند باگ‌ها و مشکلات بسیاری گزارش داده‌اند.

 

 

ظاهرا iOS 9 باعث ایجاد لگ‌هایی در سیستم عامل شده و حتی برخی اوقات باعث کرش کردن تصادفی اپلیکیشن‌ها می‌شود. طبق گزارشاتی که کاربران همیشه پس از به‌روزرسانی نسخه جدید iOS ارائه می‌کنند، هیچ‌وقت نسخه جدید این سیستم عامل بدون مشکل نبوده، اما ظاهرا این بار مشکلات بسیار بیشتر از دفعات پیش است. البته خوب است اشاره کنیم این مشکلات برای همه کاربران به وجود نیامده، اما تعداد زیادی از کاربران این مشکلات، باگ‌ها و کرش‌های سیستم عامل جدید را گزارش کرده‌اند.

منبع: phonearena  29 شهریور 1394
37 نظر
3.84
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری