تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1394 ساعت 10:00
3 نظر

 

با مزایا و معایب خودروهای بازار در شماره 33 کالایاب خودرو آشنا شوید

شماره 33 از مجله کالایاب خودرو با انبوهی از مطالب مفید و نکات کلیدی، که شما را به سمت خریدی هوشمندانه و مناسب هدایت می‌کند، منتشر شده است.

دوماه‌نامه کالایاب خودرو از سری مجلات گروه جی‌اس‌ام همواره مورد توجه مخاطبان و علاقه‌مندان بازار خودرو بوده است. خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم جدیدترین شماره این مجله، یعنی شماره 33، هم‌اکنون به چاپ رسیده و می‌توانید آن را از کیوسک‌های مطبوعاتی سراسر کشور تهیه کنید.

 

 

کالایاب خودرو شماره 33 ویژه‌نامه‌­ای از مزایا و معایب همه خودروهای بازار است؛ یعنی همان چیزی که هر کس برای خرید خوب به آن نیاز دارد. ضمن اینکه برای اولین بار در کالایاب‌ خودرو همه خودروها را بر اساس کلاس دسته‌بندی کرده‌ایم و ترتیب خودروها در هر کلاس براساس عیار آن­ها تعیین شده است. به این ترتیب پرچم‌داران هر کلاس را در ابتدای همان بخش خواهید یافت. اگر شما به کمپین «خودرو صفر ممنوع!» پیوسته‌اید، بخش دست‌دوم را از دست ندهید، چراکه در آنجا هم بهترین‌های هر گروه معرفی شده‌اند. اگر هم فعلا قصد خرید ندارید، در بخش «به‌زودی» می‌توانید با خودروهایی آشنا شوید که قرار است به‌زودی وارد بازار شوند. ما را از نظرهای خود بی‌خبر نگذارید. لازم به ذکر است خرید مجله کالایاب خودرو از طریق دکه‌های روزنامه فروشی سراسر کشور یا تماس با شماره تلفن 22829032-021 واحد مجلات جی‌اس‌ام امکان‌پذیر است.

   23 شهریور 1394
3 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری