سرویس خبر
21 شهریور 1394 ساعت 12:00
9 نظر

 

مشکل آیفون 16 گیگابایتی با ویژگی Live photos

آیفون‌های 6s و 6s پلاس، پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، سرانجام معرفی شدند. تغییرات سخت‌افزاری این محصولات نوید گوشی‌های قدرتمند می‌دهند. ویژگی‌های جدید آیفون‌های جدید هدیه اپل به طرفداران آیفون است، اما شاید بعضی از این ویژگی‌های جدید به مذاق طرفداران آیفون‌های 16 گیگابایتی خوش نیاید!

یکی از جدیدترین ویژگی‌های افزوده‌شده به آیفون‌های 6s و 6s پلاس Live Photos است. این ویژگی هنگام عکاسی ظاهر می‌شود و به کمک کاربر می‌آید. هنگام عکس گرفتن با آیفون لایوفوتوز ویدئویی با صدا به‌مدت 3 ثانیه ضبط می‌کند. این ویژگی اتوماتیک است و پس از عکس گرفتن به ضبط ویدئو اقدام می‌کند، اما این قابلیت جالب ممکن است قاتل حافظه داخلی باشد! چون این ویدئو حافظه‌ای دو برابر عکس معمولی اشغال می‌کند.

 


 

عکس هرچه‌ رنگ‌ولعاب بیشتری داشته باشد و در ظرفی از حرکات و صدا بیشتر غوطه‌ور شود، خوشمزه‌تر می‌شود. اما این رنگ‌ولعاب ممکن است بلای جان حافظه باشد و صاحبان آینده آیفون‌ها را با مشکل روبرو سازد، به‌خصوص آن دسته از کاربران که آیفون 16 گیگابایتی را انتخاب می‌کنند.
خوشبختانه این ویژگی را می‌توان غیرفعال کرد و حافظه داخلی را از دسترسش خارج ساخت. برای بررسی لایوفوتوز و تاثیرش بر حافظه باید تا بررسی تخصصی آیفون های 6s و 6s پلاس صبر کرد؛ تا آن موقع همراه ما باشید.


منبع: Tech Radar  21 شهریور 1394
9 نظر
3.00
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری