جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
20 شهریور 1394 ساعت 13:00
29 نظر

 

نظرسنجی هفته: کدام‌یک از محصولات جدید اپل در لیست خرید شما قرار دارد؟

چهارشنبه گذشته اپل رسما از آیفون‌های 6اس و 6اس پلاس رونمایی کرد. در کنار آیفون‌ها اما شاهد محصولی جدید به نام آیپد پرو بودیم و همچنین دستگاه اپل تی‌وی نیز بعد از چندین سال سرانجام به‌روز شد.

اپل همه توجهات را در هفته گذشته به خود اختصاص داد. کوپرتینویی‌ها با شور و هیجان بالایی از محصولی جدید به نام آیپد پرو رونمایی کردند و در کنار آن نسل جدید آیفون‌های خود یعنی 6اس و 6اس پلاس را به بازار معرفی کردند. همچنین دستگاه ست‌تاپ باکس اپل، یعنی اپل تی‌وی، نیز شاهد به‌روزرسانی بزرگی بود. این به‌روزرسانی قطعا مشتریان اپل تی‌وی را بیشتر از گذشته می‌کند. همچنین اپل خیلی بی‌سروصدا نسل جدید آیپد مینی را نیز معرفی کرد. آیپد مینی 4 با مشخصاتی دقیقا برابر با آیپد ایر 2 به بازار می‌آید.

طبق برنامه، پیش‌فروش آیفون‌های جدید اپل از فردا یعنی ۱۲ سپتامبر در فروشگاه آنلاین اپل استور آغاز می‌شود و از ۱۸ سپتامبر به دست خریداران می‌رسد. می‌توانیم امیدوار باشیم که این گوشی‌ها با اختلاف زمانی اندکی به بازار ایران نیز وارد شوند. اما شایان ذکر است که قطعا در ابتدای ورود به بازار ایران از قیمتی کاذب و غیرواقعی برخوردار خواهند بود.

 

 

سوال این هفته جی‌اس‌ام درباره محصولات جدید اپل است. کدام‌یک از این محصولات در لیست خرید شما قرار دارد؟ آیا برای آیفون‌ها، آیپدها یا اپل تی‌وی جدید برنامه‌ریزی کرده‌اید؟

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری