تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1394 ساعت 17:00
2 نظر

 

نسخه نهایی iOS 9 روز ۲۵ شهریور عرضه می‌شود

اپل رسما اعلام کرد انتظار برای دریافت نسخه نهایی iOS 9‌ روز ۲۵ شهریور یعنی ۱۶ سپتامبر پایان می‌یابد و کاربران این سیستم عامل می‌توانند آن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند.

در جریان مراسم معرفی آیفون‌ها و آیپدهای جدید، که شب گذشته برگزار شد، اپل اعلام کرد نسخه نهایی سیستم عامل iOS 9 را روز ۱۶ سپتامبر یعنی ۲۵ شهریورماه عرضه می‌کند. این نسخه از آی‌او‌اس پیشرفت‌های متفاوتی نسبت به نسخه قبل خود دارد که از جمله آنها می‌توان به مالتی‌تسکینگ جدیدتر و بهتر، اپلیکیشن News و بهبودهای فراوان در عملکرد دستیار صوتی سیری اشاره کرد.

آی‌او‌اس ۹ برای اغلب دستگاه‌هایی که از این سیستم عامل پشتیبانی می‌کنند عرضه می‌شود. بدین ترتیب آیفون‌های 4s به بالا، آیپد 2 به بالا و نسل پنجم و ششم آیپاد تاچ به نسخه نهم آی‌او‌اس به‌روزرسانی می‌شوند. دریافت این نسخه در روز مذکور به‌صورت خودکار از طریق آدرس Settings > General > Software Update مقدور است. همچنین می‌توان با کمک آیتونز نیز این آپدیت را انجام داد.

اما قابل توجه کاربرانی که از آی‌او‌اس جیلبریک‌شده استفاده می‌کنند: باید گفت نسخه نهم آی‌او‌اس هنوز جیلبریک نشده و مشخص نیست این کار چه زمانی عملی شود. درنتیجه اگر قصد دارید جیلبریک آی‌او‌اس خود را حفظ کنید، بهتر است فعلا آی‌دیوایس خود را روی همین نسخه‌ای نگه دارید که هم‌اکنون در حال استفاده از آن هستید.

   19 شهریور 1394
2 نظر
4.42
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری