تست همراه اول

سرویس خبر
17 شهریور 1394 ساعت 15:00
1 نظر

مجموعه کاملی از مقایسه‌ها و مطالب خواندنی از خودروهای تازه‌وارد بازار در کالایاب خودرو شماره 32

با خودروهای تازه‌وارد بازار در شماره 32 کالایاب خودرو آشنا شوید

مجله کالایاب خودرو یکی از محصولات گروه جی‌اس‌ام است که به‌صورت دوماه‌نامه منتشر می‌شود. مدتی است شماره سی‌ودوم این مجله با جدیدترین مقایسه‌ها و مطالب خواندنی از خودروهای بازار ایران در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته.

قابل توجه علاقه‌مندان به بازار خودرو! شماره 32 از سری مجلات کالایاب خودرو، کاری از گروه جی‌اس‌ام، روی کیوسک‌های مطبوعاتی سراسر کشور در دسترس شما قرار گرفته است. در این شماره از کالایاب خودرو با 12 خودروی تازه‌وارد بازار آشنا خواهید شد که در این میان هوندا بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است .همچنین شمار خودروهایی که هنوز در انتظار ورود به بازار به سر می‌برند به بیش از 30 خودرو رسیده است.
مقایسه این شماره نیز به شاسی‌بلندهای سایز متوسط بازار ایران مربوط است که در آن سه کره‌ای در مقابل سه ژاپنی صف‌آرایی کرده‌اند. دست‌دوم‌ها هم، که این روزها به‌دلیل رکود، بازارشان داغ‌تر از قبل شده، به‌صورت گروه‌های هم‌کلاس و هم‌قیمت در بخش پایانی مجله آمده‌اند.

اما ویژه‌ترین قسمت این شماره را باید امتیازات داده‌شده به خودروها در بخش‌های مختلف دانست که درمجموع امتیاز نهایی هر خودرو را رقم زده است .این امتیازات با بررسی فنی و کیفی کلیه خودروهای صفرکیلومتر بازار و به‌کمک معتبرترین منابع و کارشناسان محاسبه شده و هر کدام جزو فاکتورهای مهم و موثر خرید خودروست. اطلاعات تکمیلی این بخش را می‌توانید در صفحه راهنمای جداول بخوانید.

تمام تلاش ما این بوده است که کامل‌ترین و کاربردی‌ترین راهنمای خرید خودرو در بازار ایران را تقدیم شما مخاطبان گرانقدر کنیم. مطمئنا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما، مثل همیشه، کمک شایانی به ما خواهد کرد. لازم به ذکر است خرید مجله کالایاب خودرو از طریق دکه‌های روزنامه فروشی سراسر کشور یا تماس با شماره تلفن 22829032-021 واحد مجلات جی‌اس‌ام امکان‌پذیر است.

 


   17 شهریور 1394
1 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری