تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1394 ساعت 13:00
8 نظر

 

HTC تیزر مراسم معرفی گوشی جدیدش را منتشر کرد

چندی است شایعاتی راجع به گوشی جدید اچ تی سی، HTC A9، به گوش می‌رسد و حتی اخیرا عکسی هم از آن لو رفت که بسیار شبیه آیفون ۶ بود. حال اچ تی سی یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی گوشی جدیدش منتشر کرده، اما دقیقا نمی‌دانیم باید منتظر معرفی HTC A9 باشیم یا گوشی دیگری در راه است.

در ماه ژوئن خانم Cher Wang، مدیرعامل اچ‌تی‌سی، وعده عرضه شدن گوشی HTC A9 را در ماه اوت داده بود. حالا ماه اوت بسیار نزدیک است و احتمالا به‌زودی شاهد معرفی رسمی این گوشی خواهیم بود. روز گذشته اچ‌تی‌سی پوستری از مراسم پیش روی خود منتشر کرد و احتمال دارد در این مراسم شاهد معرفی HTC A9 باشیم. در پوستر این مراسم، که به تاریخ ۶ سپتامبر برای برگزاری اشاره می‌کند، عبارت «زیباروی برتر» نوشته شده است.

 

 

عبارت‌های چینی دیگری هم پایین پوستر نوشته شده است. با کمک ماشین‌های ترجمه متوجه شدیم این کلمات چینی به‌معنای «قدرتی برای مبارزه متعصبانه» و «ارزش رنگی ساده» هستند. شما فکر می‌کنید این کلمات با پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی ارتباط دارد یا خیر؟

HTC A9 چگونه خواهد بود؟

از نظر سخت‌افزاری انتظار داریم HTC Aero یا HTC A9 با نمایشگری با رزولوشن QHD و پوشش محافظ گوریلا گلس ۴، که در لبه‌هایش کمی خمیدگی دارد و از نوع 2.5D است، عرضه شود. قلب تپنده این محصول نیز به احتمال بسیار زیاد پردازنده MediaTek Heilo X20 خواهد بود که از ده هسته پردازشی استفاده می‌کند.

از نظر ظاهری نیز، همان‌طور که یک‌بار عکس این گوشی لو رفته بود، با دستگاهی شبیه iPhone 6 روبروییم که همین حالا هم برخی هواداران این برند را ناامید کرده است. نظر شما درباره این تلفن هوشمند چیست؟ آیا HTC A9 ممکن است اوضاع نابسامان این غول تایوانی را بهبود ببخشد؟

منبع: GSMArena  11 شهریور 1394
8 نظر
3.75
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری