تست همراه اول

سرویس خبر
8 شهریور 1394 ساعت 10:30
14 نظر

تصاویر درز کرده از دوربین سلفی بزرگتر و سنسور فورس تاچ در آیفون 6s

​با قطعات جدید آیفون 6s آشنا شوید

هر روز به تعداد شایعات و عکس‌های لورفته آیفون 6s اضافه می‌شود. باید دید آیا آیفون جدید، آن‌طور که در شایعات گفته شده، دستخوش تغییرات عمده می‌شود یا خیر.

رنگ‌های جدید، دوربین متفاوت و احتمال دروغین بودن خبر استفاده از ماژول فورس تاچ از جمله شایعاتی است که در چند روز گذشته به آنها پرداخته شده است. با رسمی شدن زمان معرفی آیفون 6s و 6s پلاس، فقط باید چند روز دیگر، تا 18 شهریورماه، برای دیدن تمام ویژگی‌های آیفون‌های جدید صبر کنیم.

 

 

اما در عکس‌هایی که به‌تازگی لو رفته است با قطعاتی آشنا می‌شویم که از بهتر شدن آیفون 6s نسبت به آیفون 6 خبر می‌دهند.

 

 

در عکس اول، که از شیشه جلویی گرفته شده، مشخص است آیفون‌های جدید از دوربین‌های فیس‌تایم قوی‌تری بهره جسته‌اند. گوشی سفید در تصویر آیفون 6 است و قطعه مشکی‌رنگ به سنسور دوربین فیس‌تایم آیفون 6s مربوط است. وجود سنسور بزرگ‌تر به احتمال زیاد مشخص‌کننده مگاپیکسل بیشتر از 1.2 است که در آیفون‌های قبلی به کار می‌رفت. پیش‌تر شایعه شده بود که دوربین فیس‌تایم آیفون جدید از فلش نرم‌افزاری استفاده می‌کند تا سلفی گرفتن را بهبود ببخشد و نرم‌افزارهای جدیدی برای ثبت ویدئو‌های حرکت آهسته و تصاویر پانوراما به آیفون 6s اضافه می‌شود. البته در این عکس‌ها چنین ویژگی‌هایی دیده نمی‌شود. سنسور دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی است و قابلیت فیلم‌برداری 4K دارد. این تغییر سنسور دوربین باعث می‌شود دوربین آیفون جدید، مانند دوربین آیفون 6 و آیفون 6 پلاس، از بدنه بیرون بزند.

 

 

علاوه بر بزرگ‌تر بودن سنسور دوربین فیس‌تایم، تصاویر جدید به قطعه‌ای در صفحه نمایش جدید اشاره می‌کند که به احتمال زیاد برای ماژول فورس‌تاچ در نظر گرفته شده است. فورس‌تاچ در آیفون به‌عنوان تکنولوژی میان‌بر برای فعالیت‌های متداول iOS در نظر گرفته شده است، نه به‌عنوان مکانیزمی منحصربه‌فرد برای پوشش گزینه‌های مختلف.

 

 

در عکس‌های جدید می‌توان به قطعه تاچ آی‌دی جدید نیز نگاهی انداخت که زیر دکمه هوم به کار می‌رود.

 

 

اگر شما هم از طرفداران آیفون هستید و در روزهای اخیر شایعات مربوط به آیفون‌های جدید را دنبال کرده‌اید، فقط کافی است کمتر از دو هفته دیگر هم صبر کنید تا با سیب جدید آشنا شوید!

منبع: 9to5mac  8 شهریور 1394
14 نظر
3.61
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری