تست همراه اول

سرویس خبر
7 شهریور 1394 ساعت 15:00
3 نظر

 

احتمال عرضه آیفون 6s با رنگ جدید به واقعیت نزدیک شده است

تاکنون در مورد رنگ جدید آیفون 6s حدس و گمان‌های بسیاری زده شده و عکس‌های مختلفی که درز پیدا کرده‌اند از وجود رنگ جدید خبر می‌دهند. حالا طبق جدیدترین اخبار منتشرشده ظاهرا رنگ جدید آیفون یکی از رنگ‌هایی خواهد بود که در اپل واچ ۱۰ هزار دلاری نیز استفاده شده است.

منابع خبری مختلفی گزارش داده‌اند که قطعا آیفون 6s با رنگ جدیدی به نام Rose Gold به بازار عرضه می‌شود. ظاهرا رنگ جدید آیفون رنگی شبیه طلایی فعلی خواهد بود که کمی متمایل به رنگ مسی است. این منابع خبری اشاره کرده‌اند آیفون‌های جدید در رنگ رز گلد دقیقا رنگی مشابه اپل واچ مدل رز گلد خواهند داشت.

شایان ذکر است پنل جلویی آیفون 6s با رنگ رز گلد، همانند آیفون نقره‌ای و طلایی، رنگ سفید خواهد داشت. اما تفاوت آیفون رز گلد با اپل واچ رز گلد اینجاست که بدنه این مدل از اپل واچ از طلای ۱۸ عیار ساخته شده و قیمتی حداقل ۱۰ هزار دلاری دارد، ولی بدنه آیفون جدید از آلومینیوم ۷۰۰۰ ساخته می‌شود.

بدین ترتیب انتظار می‌رود قیمت آیفون رز گلد تفاوتی با قیمت رنگ‌های دیگر آن نداشته باشد. پیش از این عکس‌هایی از حلقه دور دوربین و دور سنسور تاچ آی‌دی آیفون جدید با رنگ رز گلد درز کرده بود و حالا با انتشار اخبار جدید تقریبا می‌توانیم مطمئن باشیم این رنگ به مجموعه رنگ‌های آیفون 6s اضافه می‌شود.

همچنین این گزارشات نشان می‌دهند که احتمال استفاده از شیشه سفایر در پنل جلویی آیفون 6s منتفی است و اپل همچنان قصد دارد از شیشه Ion-X در آیفون 6s و 6s Plus استفاده کند.

 

 

سوال نظرسنجی هفته گذشته جی‌اس‌ام نیز در مورد رنگ جدید آیفون 6s بود. بیش از نیمی از مخاطبانی که در این نظرسنجی شرکت کردند تمایل خود را به خرید آیفون 6s در رنگ جدید اعلام کردند. حالا که احتمال عرضه آیفون با رنگ رز گلد بیش از گذشته شده، فکر می‌کنید این رنگ تا چه اندازه با استقبال کاربران مواجه می‌شود؟

منبع: iClarified  7 شهریور 1394
3 نظر
4.19
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری