تست همراه اول

سرویس خبر
1 شهریور 1394 ساعت 19:00
3 نظر

 

​ایسوس نسخه‌ جدیدی از Zenfone 2 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می‌کند

حافظه داخلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر گوشی هوشمند است. کاربران بسیاری هنگام خرید گوشی حافظه داخلی را یکی از شاخصه‌های اصلی در نظر می‌گیرند. ایسوس با ارائه نسخه جدیدی از Zenfone 2 قصد دارد بازار گوشی‌های هوشمند را به سمت جدیدی سوق دهد.

64 گیگابایت حافظه گوشی به کار نمی‌آید؟ 128 گیگابایت چطور؟ هنوز هم دنبال چیز بهتری می‌گردید؟ ایسوس نسخه جدیدی از Zenfone 2 معرفی کرده است که جوابگوی همه نیازهایتان خواهد بود. نسخه جدید Zenfone 2 با حافظه داخلی 256 گیگابایت معرفی شده است و در حال حاضر در برزیل عرضه می‌شود.

 

 

پردازنده اتم 64 بیتی با فرکانس 2.5 گیگاهرتز و رم 4 گیگابایتی، Zenfone 2 Deluxe را گوشی پرقدرتی می‌کند. البته با اینکه حافظه داخلی‌اش 256 گیگابایتی است، همچنان از کارت حافظه میکرو پشتیبانی می‌کند. این امر سبب می‌شود ماکزیمم حافظه در دسترس کاربر برابر با 384 گیگابایت باشد!
نسخه 256 گیگاباتی در دو رنگ موجود است: یکی با قاب پشتی الماس‌مانند و دیگری ترکیبی از مشکی و خاکستری که از رنگ نارنجی هم در حاشیه هر دو گوشی برای زیباتر ساختن ظاهرشان استفاده شده. 

همان‌طور که اشاره شد، Zenfone 2 Deluxe Special Edition در حال حاضر فقط در برزیل عرضه می‌شود و هنوز از زمان یا حتی امکان عرضه آن در دیگر نقاط دنیا خبری در دست نیست. پیش‌بینی می‌شود در صورتی که ایسوس و گوشی جدیدش در برزیل موفق باشند، این گوشی در سایر نقاط دنیا نیز عرضه شود.

منبع: Android Police   1 شهریور 1394
3 نظر
4.44
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری