تست همراه اول

سرویس خبر
25 مرداد 1394 ساعت 21:30
500 نظر

 

سوالات خود را در مورد اندروید از جی‌اس‌ام بپرسید

شما کاربران ممکن است هنگام خرید یک محصول با سوالات مختلفی روبه‌رو شوید یا هنگام کار با گوشی‌تان به مشکلی بربخورید که راه‌حلش را ندانید. «از جی‌اس‌ام بپرس» سرویسی است که به تمام سوالات شما در مورد محصولات هر برند و سیستم عامل پاسخ می‌دهد.

ما در جی‌اس‌ام همواره سعی کرده‌ایم خوانندگان خود را درانتخاب و خرید گوشی مناسب راهنمایی کنیم و پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات فنی شما باشیم. از این رو چند هفته‌ای است که سرویس جدیدی به نام «از جی‌اس‌ام بپرس» در شبکه‌های اجتماعی و با همکاری کارشناسان ما راه‌اندازی شده که هر هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در مورد محصولات برند یا سیستم عامل خاصی است.

در هفته‌های گذشته به سوالات طرح‌شده در خصوص محصولات شرکت‌های سامسونگ، اچ‌تی‌سی، ال‌جی، سونی، هوآوی و ایسوس و اپل، ویندوزفون و محصولات بلک بری پاسخ دادیم. اگر به‌تازگی با این سرویس آشنا شده‌اید، نگران نباشید! می‌توانید به لینک هر یک از برندها یا سیستم عامل‌های موردنظرتان بروید و پرسش خود را آنجا طرح کنید تا کارشناسان همان برند یا سیستم عامل به سوالات شما پاسخ بدهند.

اما حالا نوبتی هم که باشد، نوبت به محصولات اندروید رسیده است. تا چهارشنبه همین هفته فرصت دارید به صفحه فیس‌بوک جی‌اس‌ام بروید و سوالات خودتان را درباره تمام محصولات اندرویدی از کارشناسان ما بپرسید.  25 مرداد 1394
500 نظر
5.00
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری