تست همراه اول

سرویس خبر
23 مرداد 1394 ساعت 17:00
4 نظر

 

نوآوری جدید سامسونگ در رویداد رونمایی از نوت 5 و اس6 اج پلاس

انرژی اساس و پایه کار همه دستگاه‌های الکترونیکی است. گوشی‌های هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. نوآوری جدید سامسونگ در این حیطه چیست؟

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان در مورد محصولات جدید سامسونگ، سرانجام این کمپانی گلکسی Note 5 و گلکسی S6 Edge Plus را در کنار لوازم جانبی معرفی کرد.

 

 

هر روز به تعداد طرفداران گوشی‌هایی با قابلیت شارژ سریع اضافه می‌شود. گلکسی Note 5 و S6 Edge Plus هر دو این قابلیت را دارند. حالا شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد: مگر این ویژگی در S6 و S6 Edge وجود نداشت؟

 

 

در جواب سوال باید گفت: بله، گوشی‌های قبلی نیز این قابلیت را داشتند، اما چیزی که گلکسی Note 5 و S6 Edge Plus را نسبت به سری‌های قبلی گلکسی متمایز می‌کند قابلیت شارژ سریع از طریق وایرلس است. این اولین بار است که قابلیت شارژ سریع وایرلس در محصولی دیده می‌شود و سامسونگ به‌عنوان پیشرو در این زمینه نام خود را ثبت کرده.

 

 

Note 5 و S6 Edge Plus باتری‌‌هایی با ظرفیت 3000 میلی‌آمپرساعت دارند. سامسونگ وعده داده است این گوشی‌ها با استفاده از شارژهای وایرلس با قابلیت شارژ سریع در مدت زمان تقریبی دو ساعت به‌طور کامل شارژ شوند.

 


هنوز خبری درباره قیمت این شارژرهای وایرلس منتشر نشده است.

منبع: Phone Arena
نظرات کاربران

در حال بارگذاری