سرویس خبر
18 مرداد 1394 ساعت 12:00
7 نظر

 

تماشا کنید: ویدئوی تبلیغاتی جدید اپل برای آیفون ۶

چندی است که اپل کارزاری تبلیغاتی به نام «اگر آیفون نباشد، آیفون نیست» راه انداخته و تاکنون نیز سه ویدئوی تبلیغاتی آیفون در این کمپین منتشر شده است. روز گذشته اپل چهارمین تبلیغ ویدئویی‌اش را برای آیفون منتشر کرد که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را ببینید.

در ادامه کمپین تبلیغاتی جدید اپل برای آیفون، این شرکت یک ویدئوی تبلیغاتی جدید منتشر کرده که در آن به عکاسی و فیلم‌برداری با آیفون اشاره کرده است. در کمپین تبلیغاتی «اگر آیفون نباشد، آیفون نیست» ویژگی‌های مختلف آیفون نمایش داده می‌شود و تاکنون سه ویدئو (+ و +) از این سری منتشر شده است.

 

 

در تبلیغ‌های قبلی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار آیفون صحبت شده بود که هماهنگی بی‌نظیری با یکدیگر دارند. سپس، در ویدئویی دیگر، اپل فروشگاه نرم‌افزاری غنی اپ استور را تبلیغ کرد و اکنون نوبت به قدرت عکاسی و فیلم‌برداری آیفون‌ها رسیده است تا اپل روی آنها مانور دهد.

یکی از نکات مثبت ویدئوهای تبلیغاتی این کمپین زمان کوتاه و همچنین خوش‌ساخت بودن آنهاست. ویدئوی تبلیغاتی عکس‌ها و ویدئوها نیز از این ویژگی بی‌بهره نیست و به شکلی بسیار زیبا در ۳۰ ثانیه ساخته شده است. پیشنهاد می‌کنم تماشای این ویدئو را از دست ندهید!

 

 

منبع: iMore  18 مرداد 1394
7 نظر
4.23
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری