تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1394 ساعت 12:00
9 نظر

 

سامسونگ احتمالا S6 Edge Plus را با کیبوردی عجیب معرفی می‌کند!

هیچ برندی به اندازه سامسونگ اختراعات و ایده‌های جدید برای محصولاتش ندارد. اما از طرف دیگر، هیچ برندی هم به این اندازه پرشایعه و خبرساز نیست! حال ببینید سامسونگ برای محصول جدیدش چه ایده عجیبی در سر دارد!

شاید عرضه گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ به‌تنهایی تمام انتظارات ما را برآورده نکند، اما فکر می‌کنم اضافه شدن یک یا دو وسیله جانبی به این محصول ممکن است این رضایت را فراهم کند.

 


 

اگر جزو افرادی هستید که در مورد محصول آینده سامسونگ چنین طرز فکری دارند، شایعه جدیدی که در رابطه با این محصول منتشر شده احتمالا خوشحالتان می‌کند. خبر درزکرده از evleaks@ حاکی از این است که سامسونگ می‌خواهد کیبورد جداگانه QWERTY به جعبه S6 Edge Plus اضافه کند.

 

 

با اینکه @evleaks احتمال می‌دهد که این کیبورد قرار است روی خود دستگاه تعبیه شود، از آنجا که چنین کاری غیرمنطقی است، احتمالش بسیار کم است. فعلا جزئیات بیشتری درباره این محصول در دسترس نیست و برای اطلاعات بیشتر باید منتظر رونمایی از آن باشیم که احتمالا همزمان با Note 5 معرفی می‌شود.

سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus نسخه قدرتمندتر S6 edge است که سایز بزرگ‌تری حدود 5.7 اینچ با حفظ لبه خمیده خواهد داشت. برای اطمینان از این شواهد و احتمالات باید تا روز پنجشنبه 13 اوت منتظر باشیم و ببینیم سامسونگ با این محصول چه می‌کند. مثل همیشه، می‌توانید این رویداد سامسونگ را از سایت جی‌اس‌ام به‌صورت زنده دنبال کنید.

نظر شما در مورد این ایده جدید سامسونگ چیست؟ فکر می‌کنید دوران این نوع کیبوردها به پایان رسیده یا کاربران هنوز به آنها نیاز دارند؟

منبع: Techradar  18 مرداد 1394
9 نظر
3.56
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری