تست همراه اول

سرویس خبر
12 مرداد 1394 ساعت 16:00
90 نظر

 

سوالات خود را در مورد ویندوزفون از جی‌اس‌ام بپرسید

شما کاربران ممکن است هنگام خرید یک محصول با سوالات مختلفی روبه‌رو شوید یا هنگام کار با گوشی‌تان به مشکلی بربخورید که راه‌حلش را ندانید. «از جی‌اس‌ام بپرس» سرویسی است که به تمام سوالات شما در مورد محصولات هر برند پاسخ می‌دهد.

ما در جی‌اس‌ام همواره سعی کرده‌ایم خوانندگان خود را درانتخاب و خرید گوشی مناسب راهنمایی کنیم و پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات فنی شما باشیم. از این رو چند هفته‌ای است که سرویس جدیدی به نام «از جی‌اس‌ام بپرس» در شبکه‌های اجتماعی و با همکاری کارشناسان ما راه‌اندازی شده که هر هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در مورد محصولات یک برند خاص است.

 

در هفته‌های گذشته به سوالات طرح‌شده در خصوص محصولات شرکت‌های سامسونگ، اچ‌تی‌سی، ال‌جی، سونی، هوآوی و ایسوس و اپل پاسخ دادیم. اگر به‌تازگی با این سرویس آشنا شده‌اید، نگران نباشید! می‌توانید به لینک هر یک از برندهای موردنظرتان بروید و پرسش خود را آنجا طرح کنید تا کارشناسان همان برند به سوالات شما پاسخ بدهند.

اما حالا نوبتی هم که باشد، نوبت به محصولات ویندوزفونی رسیده است. تا چهارشنبه همین هفته فرصت دارید به صفحه فیس‌بوک جی‌اس‌ام بروید و سوالات خودتان را درباره تمام محصولات ویندوزفونی از کارشناسان ما بپرسید.  12 مرداد 1394
90 نظر
4.00
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری