تست همراه اول

سرویس خبر
21 تیر 1394 ساعت 14:50
3 نظر

 

گلکسی اس 7 احتمالا در دو نسخه با پردازنده‌های اگزینوس و کوالکام عرضه می‌شود

همان‌طور که می‌دانید، پرچمدار 2015 سامسونگ یعنی گلکسی اس 6 در مقایسه با پرچمداران پیشین این کمپانی تغییرات عمده ای در طراحی ظاهری و سخت‌افزار داشت. اکنون گلکسی اس 7 پا را از این نیز فراتر گذاشته و احتمالا میزبان اسنپدراگون 820 یا 830 در سال 2016 خواهد بود.

طبق گزارشی که از وب‌سایت خبری ET News در فضای مجازی منتشر شده، کمپانی سامسونگ از چندی پیش فعالیتش را پیرامون تولید Galaxy S7 آغاز کرده است. این پروژه، که Jungfrau نام دارد، کمتر از 12 ماه به طول می‌انجامد و ایده‌های اولیه طراحی ظاهری، سخت‌افزار و نرم‌افزار این گوشی به‌زودی طرح می‌شود.

نکته جالب درباره پرچمدار آینده سامسونگ این است که احتمالا در دو نسخه با پردازنده‌های کوالکام و اگزینوس به بازار عرضه می‌شود. البته این موضوع تغییر بزرگی در سیاست‌های پیشین مدیران سامسونگ به حساب نمی‌آید، زیرا تا پیش از گلکسی اس 6 در بسیاری از محصولات این کمپانی شاهد همکاری با کوالکام امریکایی بودیم؛ پس می‌توان نتیجه گرفت رابطه سامسونگ و کوالکام کاملا قطع نشده است، بلکه گلکسی اس 7 ممکن است میزبان خوبی برای اسنپدراگون 820 یا شاید 830 باشد.

 

 

البته به این نکته نیز توجه کنید که برندهای معتبر جهانی معمولا در آغاز راه‌اندازی پروژه عظیم چند شایعه و خبر متناقض در خبرگزاری‌های مختلف پراکنده می‌کنند تا نظر کاربران، کارشناسان و حتی منتقدان را درباره تصمیم‌گیری‌های خود بدانند. بدین ترتیب پس از مدتی این نظرها جمع‌بندی می‌شود و سیاست‌هایی در راستای نظر اکثر کاربران اتخاذ می‌شود. تنها چیزی که اکنون درست به نظر می‌رسد این است که شاید فعلا برای قضاوت درباره سخت‌افزار و مشخصات نهایی گلکسی اس 7 زود باشد و بدین ترتیب حداقل چند ماه تا انتشار خبرهای موثق و رسمی فاصله داریم.

منبع: PhoneArena  21 تیر 1394
3 نظر
4.31
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری